Kedves Angéla!
Támogatom az ötleted és csatlakozom a "Visszavágyom Görögországba" csoporthoz

Én is jártam már sokszor Görögországban, de nem elégszer. A 2 utolsó utam októberben és most májusban Tolo Eleana apartman fszt 1-es szoba volt. De mielőtt felszálltam a haza induló buszra, mondtam Áginak/idegenvezető/, hogy nem most voltam itt utoljára. Majd meglátjátok vissza kell menni, mert felejthetetlen élményeket adó hely Tolo. Bízom benne, ti is így tapasztaljátok majd. Kívánok Nektek és minden Tolo-ba induló nyaralónak felejthetetlen élményű nyaralást, jó pihenést. Neked is Bírta Laura

Majd olvasom az élménybeszámolódat. Üdv: Eszter
Szia Eszter! Ezek szerint Titeket váltottunk a fszt 1-esben! Sajnos 16.-án mi is hazajöttünk Görögországból.

Rajtunk már, a görög-macedón határ felé közeledve, kitört a "Visszavágyom Görögországba" szindróma. De mi még az idén visszamegyünk! Igaz, nem Toloba, hanem Paraliara, de ott vannak a barátaink(Kateriniben), akiket muszáj meglátogatni! Tolo csodálatos, a szllásról a kilátás kárpótol a hiányosságokért. Egyszer még visszamegyek!