Azok számára, akik a Demosban foglaltak szobát, néhány praktikus dolgot szeretnék leírni, hátha segít a készület során. (Mi májusban voltunk Toloban, az első turnusban.) A Demos egyáltalán nincs messze a parttól (kb. 200 m), bár nyilván a hőmérséklettel a domboldal relatív meredeksége is nő... A Demos kifogástalanul tiszta volt (naponta takarítottak, szemetet is kivitték, sőt a hét közepén ágynemű- és törölközőcsere is volt!). A tévén bejön az MTV2, sőt a recepción a Duna is nézhető, tehát aki magyar adóra vágyik, nézheti. Az apartman legnagyobb baja, hogy meglehetősen szűkös, és nagyon alapszinten felszerelt. A fürdőben egy ember is alig fér el, szekrényből csak akasztós van + az éjjeliszekrények, a konyhasarok pedig tényleg csak egy sarok. (Igaz, annak, aki jószerével csak aludni jár haza, a méret nem vészes.) A mosogató kb. felemérete az itthon megszokottnak, van egy nagyobb meg egy kisebb villanyfőzőlap, valamint hűtőszekrény (mélyhűtőrekesszel). Jó felkészülni konyhafelszereléssel! Szigorúan csak két db pohár, két lapos- és két mélytányér, két-két kés, villa, kanál volt helyben. Volt még vágódeszka, kávékiöntő, tejeslábas, egy nagyobb fazék, szűrő, merőkanál. Kész. Ezen felül minden egyebet otthonról kell vinni. (Feltétlenül érdemes tehát nagykést, konyharuhát, esetleg néhány műanyag tányért-poharakat, még egy deszkát, tálcát, dugóhúzót stb. vinni.) Összességében elégedettek voltunk a szállással, bár a felszereltsége nem túl magas, de ez kicsi itthoni rákészüléssel áthidalható. Jó készületet mindazoknak, akiknek még csak ezt követően kezdődik a nyaralás!