Szegénykém, tényleg sírtál??? Na, akkor most együtt fogunk nevetni!!!
Mindamellett mindig, amikor elérjük a határt és meglátom a szélben lengedező nagy görög zászlót könnybe lábad a szemem....
Mi az I. emelet 2-ben leszünk, a 4-ben lakókkal is levelezek egy ideje, ők Egerből jönnek. Jó, hogy már lesznek "ismerősök" a buszon