Szia Laura! Tegezhetsz ám nyugodtan, a legtöbb tanítványom is ezt teszi (kézműves órákat tartok hetedikeseknek gimiben). A buszos út egy kicsit fárasztó - főleg a repülőshöz hasonlítva - de én személy szerint kedvelem. Szeretem nézni, ahogy a táj átváltozik, a növények mások lesznek, az egész táj hangulata megváltozik, ahogy haladunk dél felé.
Te csak egy fél évig vágytál vissza?

Én nagyon régen, még 1981-ben jártam először Görögországban, azután legközelebb 1994-ben. És 13 évig vágytam vissza.... Azóta is, akárhányszor mentem mindig, folyamatosan visszavágytam. Lehet, hogy az előző életemben ott éltem???

Ez csak vicc volt, de tény, hogy Görögország engem nagyon megfogott.
Ha akarod, majd beszélgethetünk út közben, meg persze majd ott is.
Egy praktikus tanács az útra: hozzál kispárnát magaddal!
Melyik szoba lesz a tiétek?
Ma még dolgozom, holnap pakolok, holnapután találkozunk!!!