(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2010-06-08 10:38:15
Holecska Gyula írta ekkor: 2010-06-05 11:05:14
Kedves Ági! Szeretném kérdezni hogy Tolo-n tényleg olyan szép idő van e mint ahogy azt az időjárás előrejelzés mondja. Kicsit aggódom mert ez a hamufelhő és az ezzel kapcsolatos hírek hogy nem lesz olyan jó nyarunk mint eddig, ez nagyon zavar. Igaz mi csak julius 17.-én megyünk két hétre de már nagyon várom és ezért vagyok ennyire kíváncsi is! Az Eleana apartmanban leszünk elszállásolva. Még egy kérdés hogy az apartman előtti víz ugye lassan mélyülő? A válaszodat előre is köszönöm. Gyula
Az idojaras tekinteteben nem lehet panaszunk mos is 30 fok korul van a homerseklet, es ennel a heten meg melegebb lesz, 33-34 fokot mondanak... Toloban a tenger mindenhol fokozatosan melyul, barhol le lehet menni a partra, valtakoznak egymassal a homokos es a kavicsos szakaszok. Sajnos a tengeri sunok mindig jelen vannak ezen a teruleten, ezert celszeru valamilyen tengerben is hordhato paapucsot, vagy szandalt hozni. Hajszarito es vasalo kolcsonzesere nincs lehetoseg... Jo keszulodest mindenkinek! Varunk titeket itt Toloban!Agi
Milner Angéla Dátum: 2010-06-08 09:08:39
Birta Laura írta ekkor: 2010-06-07 21:01:28
Kedves Angéla! Örülök, hogy együtt utazunk pénteken. Bár én 12 éves vagyok. Anyával és a bátyámmal utazom Hajdúnánásról. Te honnan indulsz és hanyas szobában leszel? Te kivel utazol?
Szia Laura! Én bizony már négyszer 12 éves is elmúltam smile Budapestről indulunk, a barátommal. Az I. emelet 2-es szoba lesz a miénk két hétig. Nagyon izgulsz már? Mert én igen... Nagyon szép, napos és meleg időt jósolnak az előrejelzések. Ha még nem ismernéd, itt meg lehet nézni: http://www.accuweather.com/hu/EUR/GR/GR059/Tolo/forecast2.aspx Jártál már Görögországban? És utaztál ilyen sokat busszal?
Birta Laura Dátum: 2010-06-07 21:01:28
Milner Angéla írta ekkor: 2010-06-07 09:22:04
Szia Laura! Mi is az Eleanában leszünk, ugyanebben az időpontban, úgyhogy útitársak és szomszédok is leszünk smile Ti honnan indultok?
Kedves Angéla! Örülök, hogy együtt utazunk pénteken. Bár én 12 éves vagyok. Anyával és a bátyámmal utazom Hajdúnánásról. Te honnan indulsz és hanyas szobában leszel? Te kivel utazol?
Milner Angéla Dátum: 2010-06-07 09:22:04
Birta Laura írta ekkor: 2010-06-06 13:56:13
Kedves Ági! Hamarosan indulunk Tolóra(2010. 06. 11), az Elena apartmanban foglaltunk szállást. Tudunk-e ott vasalót és hajszárítót kölcsönözni? Az idén már telálkoztatok tengeri sünnel? Válaszodat előre is köszönöm. Ibolya
Szia Laura! Mi is az Eleanában leszünk, ugyanebben az időpontban, úgyhogy útitársak és szomszédok is leszünk smile Ti honnan indultok?
Birta Laura Dátum: 2010-06-06 13:56:13
Kedves Ági! Hamarosan indulunk Tolóra(2010. 06. 11), az Elena apartmanban foglaltunk szállást. Tudunk-e ott vasalót és hajszárítót kölcsönözni? Az idén már telálkoztatok tengeri sünnel? Válaszodat előre is köszönöm. Ibolya