Kedves Ági!
Szeretném kérdezni hogy Tolo-n tényleg olyan szép idő van e mint ahogy azt az időjárás előrejelzés mondja. Kicsit aggódom mert ez a hamufelhő és az ezzel kapcsolatos hírek hogy nem lesz olyan jó nyarunk mint eddig, ez nagyon zavar. Igaz mi csak julius 17.-én megyünk két hétre de már nagyon várom és ezért vagyok ennyire kíváncsi is! Az Eleana apartmanban leszünk elszállásolva. Még egy kérdés hogy az apartman előtti víz ugye lassan mélyülő? A válaszodat előre is köszönöm. Gyula
Az idojaras tekinteteben nem lehet panaszunk mos is 30 fok korul van a homerseklet, es ennel a heten meg melegebb lesz, 33-34 fokot mondanak... Toloban a tenger mindenhol fokozatosan melyul, barhol le lehet menni a partra, valtakoznak egymassal a homokos es a kavicsos szakaszok. Sajnos a tengeri sunok mindig jelen vannak ezen a teruleten, ezert celszeru valamilyen tengerben is hordhato paapucsot, vagy szandalt hozni.
Hajszarito es vasalo kolcsonzesere nincs lehetoseg...
Jo keszulodest mindenkinek! Varunk titeket itt Toloban!Agi