(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Holecska Gyula Dátum: 2010-06-05 11:05:14
Kedves Ági! Szeretném kérdezni hogy Tolo-n tényleg olyan szép idő van e mint ahogy azt az időjárás előrejelzés mondja. Kicsit aggódom mert ez a hamufelhő és az ezzel kapcsolatos hírek hogy nem lesz olyan jó nyarunk mint eddig, ez nagyon zavar. Igaz mi csak julius 17.-én megyünk két hétre de már nagyon várom és ezért vagyok ennyire kíváncsi is! Az Eleana apartmanban leszünk elszállásolva. Még egy kérdés hogy az apartman előtti víz ugye lassan mélyülő? A válaszodat előre is köszönöm. Gyula
Bihari Agi Dátum: 2010-06-02 11:23:03
bán jánosné írta ekkor: 2010-05-31 21:26:03
Szia Ági! Haza érkeztünk Debrecenbe és fázunk. Esik az eső és hideg van. Visszasírjuk a Tolo-i meleget. Kívánunk további jó munkát és kellemes társaságot a szezonra. Üdv. Eszter
Szia Eszter! Koszonom a jokivansagot! Orulok, hogy ismet jol ereztetek magatokat nalunk, es remelem latunk meg titket itt Toloban! Minden jot addig is. Agi
bán jánosné Dátum: 2010-05-31 21:26:03
Szia Ági! Haza érkeztünk Debrecenbe és fázunk. Esik az eső és hideg van. Visszasírjuk a Tolo-i meleget. Kívánunk további jó munkát és kellemes társaságot a szezonra. Üdv. Eszter
Jávor Boglárka Dátum: 2010-05-29 16:24:52
Szia Ági! Felvennéd velem a kapcsolatot? [email protected] Köszönöm! Boglárka
Varga Gábor Dátum: 2010-05-29 12:04:15
Milner Angéla írta ekkor: 2010-05-25 12:09:52
Szia! Utitársak leszünk? Mi is 11-én indulunk, az Eleana apartmanba, 2 hétre.
Szia Angéla! Lehet ,hogy utitársak leszünk de még nem fizettünk be mert nem dőlt el pontosan a szabiadságunk ideje. Valamelyik szállodába valamelyik időpontban de két hétre ott leszünk. Jó nyaralást kivánunk mindenkinek! Üdv. Gábor