Szia! Utitársak leszünk? Mi is 11-én indulunk, az Eleana apartmanba, 2 hétre.
Szia Angéla!
Lehet ,hogy utitársak leszünk de még nem fizettünk be mert nem dőlt el pontosan a szabiadságunk ideje. Valamelyik szállodába valamelyik időpontban de két hétre ott leszünk. Jó nyaralást kivánunk mindenkinek!
Üdv. Gábor