Szia Csutek!
Igaz nem nekem szántad az üzenetet,de mivel az én kicsilányunk is érzékeny a szúnyogcsípésre,így fel kell mindég készülni nekünk is. Tavaly polibé tablettát vittünk,meg két féle szúnyogriasztóval készülünk most. A Protect-et és az Off-ot vettünk.Én ezeket tudom tanácsolni nektek. Ha Ági esetleg ezeknél tudsz jobbat tanácsolni azt megköszönöm én is.Mink augusztusban megyünk csak,de már nagyon várjuk.
Csutek nektek jó utat és jó szórakozást kívánok. Várom majd az élménybeszámolótokat. Üdv.Szilvi
Én nem viszek itthonról riasztót, mert általában nem ér semmit. A tablettát nem tudom lenyomni a férjem torkán, mert pasiból van.

Köszönjük a jókívánságot! 3 hét múlva jön a beszámoló! Üdv: Judit