(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Pászti Szilvia Dátum: 2010-05-27 08:40:55
Szia Csutek! Igaz nem nekem szántad az üzenetet,de mivel az én kicsilányunk is érzékeny a szúnyogcsípésre,így fel kell mindég készülni nekünk is. Tavaly polibé tablettát vittünk,meg két féle szúnyogriasztóval készülünk most. A Protect-et és az Off-ot vettünk.Én ezeket tudom tanácsolni nektek. Ha Ági esetleg ezeknél tudsz jobbat tanácsolni azt megköszönöm én is.Mink augusztusban megyünk csak,de már nagyon várjuk. Csutek nektek jó utat és jó szórakozást kívánok. Várom majd az élménybeszámolótokat. Üdv.Szilvi
Csutek Dátum: 2010-05-26 21:50:35
Szia Ágí! Nem egész két nap múlva indulunk! smile Légyszi, addig találd ki, hogy melyik szunyogriasztó a legjobb, mert a férjecském szuperérzékeny rájuk! Remélem, a kint lévő barátaink nagyon jól szórakoznak, pancsikolnak, és 3 nap múlva hűs italokkal várnak! smile Hamarosan megszálljuk Tolo-t!
Milner Angéla Dátum: 2010-05-25 12:10:28
Varga Gábor írta ekkor: 2010-05-23 13:26:20
Kedves Ági. Jún.11. után mely napokon vannak az Athén és Hydra-Spetzes kirándulások? Mikorra ért ki az első csoport? A Hősök terén még 7ó 20 perckor is ott állt a Grand busz, pedig 1 órával korábban indulunk, vagy később? Köszi a választ. Üdv. Gábor
Bocs, az előbbi üzenetet neked akartam küldeni:-)
Milner Angéla Dátum: 2010-05-25 12:09:52
Szia! Utitársak leszünk? Mi is 11-én indulunk, az Eleana apartmanba, 2 hétre.
Varga Gábor Dátum: 2010-05-23 13:26:20
Kedves Ági. Jún.11. után mely napokon vannak az Athén és Hydra-Spetzes kirándulások? Mikorra ért ki az első csoport? A Hősök terén még 7ó 20 perckor is ott állt a Grand busz, pedig 1 órával korábban indulunk, vagy később? Köszi a választ. Üdv. Gábor