(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2010-05-16 19:56:09
Andi39 írta ekkor: 2010-05-15 17:17:00
Kedves Ági! Azt szeretném kérdezni, hogy május végén esténként milyen időre kell számítani? Afféle "langyos nyári estékre" készüljünk, amikor békésen lehet üldögélni egy szál pólóban is akár, vagy hűvösebb, pulóveres időre? Itt most amúgy igencsak lehűlt az idő, ömlik az eső. Tolóban milyen az idő? Előrejelzést hol lehetne megnézni? Köszönöm!
Szia. Majus vegen meg elfer estenkent egy pulcsi, vagy kardigan. En most nem vagyok Toloban, de par nap mulva otthon leszek, es akkor jon az aktualis idojarasjelentes, hogy tudjatok mire keszuljetek. Udv Agi
Csutek Dátum: 2010-05-16 13:39:39
Varga Gábor írta ekkor: 2010-05-16 13:13:01
Sziasztok. a www.accuweather.com oldalon ma pl. május 27.-ig megnézhetitek a várható időjárást. Jó idő lesz !!
Nem kötekedés képpen, de május 30.-ig! http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|GR|GR004|ARGOS&metric=1 Én itt is sokat nézelődök: http://www.meteo.gr/sf.asp?sea_id=23
Varga Gábor Dátum: 2010-05-16 13:13:01
Sziasztok. a www.accuweather.com oldalon ma pl. május 27.-ig megnézhetitek a várható időjárást. Jó idő lesz !!
Pászti Szilvia Dátum: 2010-05-15 18:42:36
Szia Andi! Mink augusztusban megyünk Toloba az Elena apartmanba. A szállás oldalán szoktam figyelni az időjárást. http://www.telen-nyaron.hu/main.php?module=utazas&action=details&travelid=121466 Ezen a linken. 4 napi előrejelzést tudsz nézni Tolora. Remélem segítettem valamennyit. Szia. Szilvi
Andi39 Dátum: 2010-05-15 17:17:00
Kedves Ági! Azt szeretném kérdezni, hogy május végén esténként milyen időre kell számítani? Afféle "langyos nyári estékre" készüljünk, amikor békésen lehet üldögélni egy szál pólóban is akár, vagy hűvösebb, pulóveres időre? Itt most amúgy igencsak lehűlt az idő, ömlik az eső. Tolóban milyen az idő? Előrejelzést hol lehetne megnézni? Köszönöm!