Kedves Ági! Azt szeretném kérdezni, hogy május végén esténként milyen időre kell számítani? Afféle "langyos nyári estékre" készüljünk, amikor békésen lehet üldögélni egy szál pólóban is akár, vagy hűvösebb, pulóveres időre? Itt most amúgy igencsak lehűlt az idő, ömlik az eső. Tolóban milyen az idő? Előrejelzést hol lehetne megnézni? Köszönöm!
Szia. Majus vegen meg elfer estenkent egy pulcsi, vagy kardigan. En most nem vagyok Toloban, de par nap mulva otthon leszek, es akkor jon az aktualis idojarasjelentes, hogy tudjatok mire keszuljetek. Udv Agi