(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2010-05-09 07:01:37
Szia Judit. Iden nem volt tul hideg tel, egesz decemberben 20 fok koruli homerseklet volt, januarban, februarban volt par hidegebb nap, de nagyon nem hult le a viz. Most mar hetek ota nagyon jo ido van, ezen a heten 28-30 fok volt, a jovo hetre 35-ot jeleztek elore, ugyhogy mire jon az elso csoport biztos kellemes homersekletu lesz a viz. Jo nyaralast kivanok nektek! Agi
Tóth Judit Dátum: 2010-05-08 20:30:04
Kedves Ági! Köszönöm, hogy a Zakynthos fórumon válaszoltál a kérdésemre. Megnyugtató, hogy nem kell számítanunk különösebb fennakadásra. Remélhetőleg a vámosok se kezdenek sztrájkba az elkövetkező hetekben. Mi 13 nap múlva indulunk, ezúttal Zakynthosra, de tavaly ilyenkor Tolón voltunk (az Eleana 4-ben,) tehát természetesen én jól emlékszem rád. Nagyon jól éreztük magunkat Tolón és tökéletes volt ez a május végi időszak! Remélem, hogy Agios Sostisban is jó lesz. Bár most mintha lassabban melegedne az idő, mint tavaly májusban! A tengerben fürdenek már Tolón? Nem hidegebb az idén, mint tavaly? Jó szezont kívánok neked, üdvözlettel: Judit
Bihari Agi Dátum: 2010-04-22 17:49:15
Sziasztok. Tobb lehetoseg is van, ha esetleg orvosi elletasra van szukseg. Tolo egy kis telepules viszonylag keves magyar turistaval, itt nem ugy van, mint az eszaki udulohelyeken, ahol meg az orvos is beszel magyarul. Az itteni orvos eddig az Atlasz biztositast elfogadta (ugy hogy a helyszinen nem kellett fizetni), remelem ez iden sem valtozik, bar sajnos tavaly sok esetben a biztosito kesett a fizetessel. Mivel ez egy maganorvosi rendelo, igy az orvos donti el melyik biztositoval dolgozik, termeszetesen utolag, otthon minden esetben visszakapjuk a penzunket, barmilyen biztositasunk is legyen. Nafplioban a korhazban kaphatunk ingyenes ellatast az EU-s egeszsegbiztositasi kartyaval, bar jo esely van ra, hogy ha nem all fenn veszhelyzet siman ramegy az egesz nap. Mindenesetre jo ha van EU kartya is es BBP biztositas is.
Drigán György Dátum: 2010-04-21 09:00:21
Kedves Ági. Az elöző kérdéshez csatlakozva kérek felvilágosítást. Az Allianz Hungária utasbiztositást, kézpénztérités nélkül elfogadja-e a helyi orvos.Mivel több éve kiprobált,nem változtatok ha lehet. Ha Toloba nem fogadja el, vajon Nafplioban van-e lehetőség, hogy elfogadják. köszönöm az informáciot Drigán Győrgy
Patakiné Szalai Andrea Dátum: 2010-04-20 13:24:47
Sziasztok! Lehet, hogy félreérthető volt a kérdésem az Atlaszos biztosítással kapcsolatban. Gondolom a helyi orvos bármelyik biztosítást elfogadja, de úgy olvastam korábbi fórum hozzászólásokból, hogy az Atlasz biztosítást fogadja el úgy, hogy nem kell vizitdíjat fizetni.