(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Domokos Andrea Dátum: 2010-04-01 15:02:50
Azt szeretném megkérdezni, hogy a diákigazolvány a fakultatív kirándulásoknál is használható vagy csak a görög múzeumoknál? 18-20 éves diákokról volna szó.
Jáborcsikné Pataki Éva Dátum: 2010-03-27 10:33:23
Kedves Tolo-ba készülő utasok!Mi tavaly voltunk a Demos apartman 402-es szobájában. Nagyon szuper volt, tiszta, igényes, nem lepusztult. Minden helyiségéről és a környékről is készítettünk fényképet, akit érdekel elküldöm. E-mail címem: [email protected]
karsai lászlo Dátum: 2010-03-21 11:50:35
Kedves leendő utastársaim! Nagyon szeretnénk a párrommal,eljutni egy egésznapos monemvassia túrára, keresem a lehetőséget ha valaki tervez ilyen utat,és 2fő belefér a terveikbe,társulnák egy utra, mi nem vezetünk, junius8-tol junius 18ig leszünk az eleana 1em 1szobába minden lehetőség érdekel üdv laci [email protected]
Bihari Agi Dátum: 2010-03-15 11:32:55
Kedves Tamas! A diakkedvezmeny mindenkire vonatkozik (kortol fuggetlenul) aki ervenyes diakigazolvannyal rendelkezik. Igy az allami kezben levo asatasi teruletekre (Athen, Mukene, Epidravrosz stb.) ingyenes a belepes az igazolvany felmutatasaval. Motort kolcsonozni itt nem nagyon erdemes, mert egyreszt sem a motork se az utak nincsenek megfelelo allapotban a motorozashoz, masreszt nem tul sok minden erheto el biztonsagosan motorral, a falun belul minden nagyon kozel van, a szomszed varosba Nafplioba pedig a helyi busz atvisz, ez sokkal olcsobb mint a berelt motor. Az autoberles itt joval dragabb mint pl. a szigeteken 50-55 euronal kezdodik naponta (ez tavalyi ar), es a sok szerpentines, keskeny utszakasz okozhat kellemetlen meglepeteseket. Udv. Agi
Antos Tamás Dátum: 2010-03-11 15:46:22
Szia Ági! Barátnőmmel arra döntöttünk, h idén Tolora megyünk nyaralni, és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem hozzád. Az Eleana apartmanra az 5%-os felár egy hétre, vagy napra vonatkozik? A második, hogy írtátok a prosiban, h a gyerekjegy 19éves korig illetve diákigazolvánnyal érvényes. Mi 22/20éves pár vagyunk és rendelkezünk diákigazolvánnyal, ez esetben jár a kedvezmény nekünk is? Utólsóként pedig az autó és robogó kölcsönzésről érdeklődnék, hol lehet bérelni és kb milyen árban? Előre is köszi a segítséget! :)