Kedves Ági!
Köszönöm gyors válaszod. Közben sikerült lefoglalni a 401-es szobát, holnap megyek befizetni. Ha jól tudom, akkor onnan szép kilátás van a tengerre. Mégegyszer köszönöm, maradtunka Demosnál:)
Szép napot Neked
Vámosiné Erika
Sziasztok!
A Demos 401 es 402-bol a legjobb a kilatas, de a masodik emeleten levo szobakbol (202, -3-4-5) is latni valamit....Kavefozo nincs a szobakban....Udv. Agi