(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Csényi László Péter Dátum: 2010-03-09 22:10:17
Milner Angéla írta ekkor: 2010-03-08 12:15:47
Szia Péter! Írtam Neked e-mailt! Várom a további leendő útitársakat! Már csak (vagy még???....) 96 nap az indulásig...
Szia Angéla! Valami nem stimmel, mert nem kaptam meg az e-mailod. Még egyszer: [email protected]
linda Dátum: 2010-03-09 19:00:26
Kedves Fórumozók! Mi tavaly a Demos 402-ben voltunk. Nem volt "lepusztult". Minden nap takaritottak, szemetet elvitték. A tulaj is nagyon segitőkész volt. Az erkély kicsi, de 2 személynek elég. A tenger is látható.
linda Dátum: 2010-03-09 19:00:26
Kedves Fórumozók! Mi tavaly a Demos 402-ben voltunk. Nem volt "lepusztult". Minden nap takaritottak, szemetet elvitték. A tulaj is nagyon segitőkész volt. Az erkély kicsi, de 2 személynek elég. A tenger is látható.
Bihari Agi Dátum: 2010-03-09 15:11:40
Vámosi Józsefné írta ekkor: 2010-03-09 08:07:23
Kedves Ági! Köszönöm gyors válaszod. Közben sikerült lefoglalni a 401-es szobát, holnap megyek befizetni. Ha jól tudom, akkor onnan szép kilátás van a tengerre. Mégegyszer köszönöm, maradtunka Demosnál:) Szép napot Neked Vámosiné Erika
Sziasztok! A Demos 401 es 402-bol a legjobb a kilatas, de a masodik emeleten levo szobakbol (202, -3-4-5) is latni valamit....Kavefozo nincs a szobakban....Udv. Agi
Vámosi Józsefné Dátum: 2010-03-09 08:07:23
Kedves Ági! Köszönöm gyors válaszod. Közben sikerült lefoglalni a 401-es szobát, holnap megyek befizetni. Ha jól tudom, akkor onnan szép kilátás van a tengerre. Mégegyszer köszönöm, maradtunka Demosnál:) Szép napot Neked Vámosiné Erika