(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Molnár László Dátum: 2014-01-13 16:52:37
Sziasztok ! Augusztus 15.- i indulással sikerült az Eleana apartmanba szobát foglalni, (1.em.2.szoba ) tehát megyünk busszal Toloba ! Szívesen venném, ha jelentkezne olyan valaki, aki ebben az időben szintén utitársunk lesz, vagy éppen az Eleana apartmanban fog lakni, mint szomszéd. Voltunk már néhány helyen Görögországban, de szívesen cserélnék tapasztalatot és ismerkednék meg előzetesen - hátha kellemesebbé tehetnénk a nyaralást. Az a tapasztalat, hogy a buszon csak gyanúsan méregetjük egymást, de a fárasztó utazás és monotonitás nem tesz minket túl kommunikatívvá. Aztán néhány nap eltelik a parton és a közös programok által, miután kicsit megismerjük egymást és hipp-hopp eltelik egy hét, véget ér a nyaralás - kezdenénk beszélgetni, ismerkedni , de hát haza kell jönni .... Azt gondolom, hogy egy előzetes ismerkedés lehet pozitív, még ha eltérő korosztályok találkoznak is - mert tapasztalat, hogy korunk embere a nagy rohanás mellett egyszerűen nem ér rá az emberi kapcsolatokra. Szóval mi egy 40-50 év közti pár vagyunk és keressük utitársainkat aug 16-23 között Tolo uticél és busz ! Várom megtisztelő jelentkezését ill véleményét bárkinek - hiszen ez egy fórum , de kész vagyok saját emailon is folytatni az eszmecserét. Üdv mindenkinek, jó egészséget ! Laci Veszprémből
Horváth Edit Dátum: 2014-01-09 18:26:32
Kedves Ági! Érdeklődnék, hogy a DEMOS apartmanban a 401-es szoba az sarokerkélyes-e, illetve a 403-as szoba az amelyik a nagy üres területre néz, és két erkély üveggel van elválasztva? Az apartmanház egyébként milyen tájolású?
Bihari Agi Dátum: 2014-01-08 14:15:46
Bohárné Kovács Zsuzsanna írta ekkor: 2014-01-07 16:55:08
Kedves Ági! Szeretnék érdeklődni, hogy az utolsó napon van-e lehetőség zuhanyozásra? Vannak-e a tengerparton zuhanyozók, vagy esetleg egy apartman nyitva lesz-e?
Kedves Zsuzsanna! A tengerparton a falu "elejen" a homokos nagystrandnal vannak zuhanyzok a parton. Apartman abban az esetben lesz nyitva ha marad szabad apartman az adott apartmanhazban, ezt sajnos elore nem tudom megmondani. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2014-01-08 14:12:47
Ollmann Anasztázia írta ekkor: 2014-01-02 15:36:36
Kedves Bihari Ági! Az lenne a kérdésem, hogy május vége-augusztus elején milyen szokott lenni az idő és a tenger hőmérséklete - lehet-e benne kisgyerekkel fürdeni? (Nyilván nehéz jósolni, de általában...) Köszönettel: Ollmann Anasztázia
Kedves Anasztazia! A viz homersekletenek a szempontjabol az utoszezon jobb, mint az eloszezon, hiszen addigra mar biztosan kellokeppen felmelegszik a tenger. Majus vegen, junius elejen is lehet mar furdeni, es altalaban a kicsiket kevesbe is szokta zavarni ha meg egy picit "frissito" homersekletu a viz. Az allatkert minden nap reggel 9-tol napnyugtaig van nyitva. ( http://www.atticapark.com/zoo-visitus ).Udvozlettel Bihari Agi
Ollmann Anasztázia Dátum: 2014-01-08 11:55:08
Kedves Bihari Ági! Az lenne a másik kérdésem, hogy az athinai állatkertben a delfinárium ősszel meddig van nyitva? (Anyagi okok miatt vagy elő-vagy utószezonban jönnénk, és a tegervízről már hallottam, hogy őszel melegebb, mint tavasszal... :-) Köszönettel: Ollmann Anasztázia