Sziasztok ! Augusztus 15.- i indulással sikerült az Eleana apartmanba szobát foglalni, (1.em.2.szoba ) tehát megyünk busszal Toloba ! Szívesen venném, ha jelentkezne olyan valaki, aki ebben az időben szintén utitársunk lesz, vagy éppen az Eleana apartmanban fog lakni, mint szomszéd. Voltunk már néhány helyen Görögországban, de szívesen cserélnék tapasztalatot és ismerkednék meg előzetesen - hátha kellemesebbé tehetnénk a nyaralást. Az a tapasztalat, hogy a buszon csak gyanúsan méregetjük egymást, de a fárasztó utazás és monotonitás nem tesz minket túl kommunikatívvá. Aztán néhány nap eltelik a parton és a közös programok által, miután kicsit megismerjük egymást és hipp-hopp eltelik egy hét, véget ér a nyaralás - kezdenénk beszélgetni, ismerkedni , de hát haza kell jönni .... Azt gondolom, hogy egy előzetes ismerkedés lehet pozitív, még ha eltérő korosztályok találkoznak is - mert tapasztalat, hogy korunk embere a nagy rohanás mellett egyszerűen nem ér rá az emberi kapcsolatokra. Szóval mi egy 40-50 év közti pár vagyunk és keressük utitársainkat aug 16-23 között Tolo uticél és busz ! Várom megtisztelő jelentkezését ill véleményét bárkinek - hiszen ez egy fórum , de kész vagyok saját emailon is folytatni az eszmecserét. Üdv mindenkinek, jó egészséget ! Laci Veszprémből