(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bohárné Kovács Zsuzsanna Dátum: 2014-01-07 16:55:08
Kedves Ági! Szeretnék érdeklődni, hogy az utolsó napon van-e lehetőség zuhanyozásra? Vannak-e a tengerparton zuhanyozók, vagy esetleg egy apartman nyitva lesz-e?
Ollmann Anasztázia Dátum: 2014-01-02 15:36:36
Kedves Bihari Ági! Az lenne a kérdésem, hogy május vége-augusztus elején milyen szokott lenni az idő és a tenger hőmérséklete - lehet-e benne kisgyerekkel fürdeni? (Nyilván nehéz jósolni, de általában...) Köszönettel: Ollmann Anasztázia
Bihari Agi Dátum: 2013-12-31 12:56:33
Minden kedves visszatero es uj utasunknak a leheto legjobbakat kivanjuk a 2014-es evre! Boldog ujevet kivanunk! Szeretettel varjuk Onoket jovore is!
Bihari Agi Dátum: 2013-12-31 12:54:47
Bihari Agi írta ekkor: 2013-12-29 12:14:26
Kedves Agi! Tobbnapos autoberles esteben mindenkeppen kotetlen kilometerhasznalattal adjak az autot a kolcsonzok. Az ar szezontol is fugg 38-50 Euro kozt volt egy kicsi auto ara az elmult nyaron. Nem tul bonyolult eljutni Athen fobb nevezetessegeihez, csak a parkolasra kell odafigyelni a varosban. Udvozlettel Bihari Agi
Kedves Agi! Elnezest kerek, de kimaradt a mondatbol, hogy az autoberles ara naponkent ertendo. A Dimitra 205-os szobajanak teraszarol a szemben levo haz teteje felett lehet latni a tengert is.
Bergován Tamásné (Ági) Dátum: 2013-12-30 18:04:38
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a Dimitra apartmannal kapcsolatban. Három főre a 205-ös tetőtéri szobát néztük ki. Az van írva hozzá, hogy előtte lévő ház felé, tengert látni lehet. Ez azt jelenti, hogy egy szembe néző házra néz az erkély és felette lehet látni a tengert vagy oldalról illetve mivel tetőtér sokkal melegebb van ott mint egy normál emeleti szobában?Minden vélemény érdekel az apartmannal kapcsolatban. Köszönöm! Üdv:Ági