(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-12-29 12:14:26
Bergován Tamásné (Ági) írta ekkor: 2013-12-27 11:32:55
Kedves Ági, kedves Fórumozók! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül 3 napra az autóbérlés, és hogy korlátlan km használattal lehet e bérelni? Viszonylag hamar és egyszerűen el lehet -e jutni Athénba az Akropoliszhoz, Parlamenthez? A Korinthoszi csatorna áthajózását érdemes megejteni? Szívesen olvasnék élménybeszámolókat a fakultatív programokkal, kirándulásokkal kapcsolatban. A válaszokat előre is köszönöm! Ági
Kedves Agi! Tobbnapos autoberles esteben mindenkeppen kotetlen kilometerhasznalattal adjak az autot a kolcsonzok. Az ar szezontol is fugg 38-50 Euro kozt volt egy kicsi auto ara az elmult nyaron. Nem tul bonyolult eljutni Athen fobb nevezetessegeihez, csak a parkolasra kell odafigyelni a varosban. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-12-29 12:10:30
Nemes Lászlóné írta ekkor: 2013-12-24 20:43:14
Sziasztok, A Stella apartmanban a földszinti szobák bejáratánál és a folyosón van- e lépcső, mert a férjem tolókocsival tud közlekedni és a foglalás előtt ezt nagyon fontos lenne tudnom. Várom mielőbbi válaszotokat, melyet előre is köszönök!
Kedves Nemes Laszlone! Ahogyan Tamas is irta a Stella apartmanhaz foldszinti, ketfos studioiba teljesen akadalymentes a bejutas, a szobak kozul a 13-as es 14 es szoba eseteben ez meg konnyebb, hiszen ezek vannak a bejarati kapuhoz meg kozelebb. A 15-os es 16 --os szoba elott picit kevesebb hely van. Udvozlettel, Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-12-29 12:07:06
Horváth Edit írta ekkor: 2013-12-09 21:54:17
Kedves Ági! Érdeklődnék, hogy a Dimitra apartmanban melyek az "új szobaként" jelzettek szobaszáma. Köszönöm.
Kedves Edit! a Dimitra aprtmanhazban ebben a szezonban ket uj szobank lesz a 103-as elso szinten es a 204-es a masodik emeleten. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-12-29 12:05:13
Szandra írta ekkor: 2013-11-01 19:18:03
Kedves Ági, kedves Fórumozók! Mint ahogy már 2 éve, jövőre is a Grandtorussal szeretnénk utazni, de a 2014-es út különleges lesz,mert ez lesz a nászutunk!!! A véleményeteket szeretném kérni, hogy milyen a víz és a levegő hőmérséklete június elején (kb. jún 7-jún.14ig) ugyanis ekkor szeretnénk utazni. Lehet e már akkor fürdeni, és addigra beindul már a szezon? Köszönöm a segítségeteket, ezzel hozzájárulhattok a nászutunk szebbé tételéhez! :) :)
Kedves Szandra! A levego homerseklete junius elejen, kozepen mar szinte "barmilyen" lehet, voltak evek, amikor ebben az idoszakban abszolut kanikula volt 40 fok feletti homerseklettel, maskor pedig "csak" 30 fok korul volt a homerseklet. A tenger hofoka termeszetesen nagyban fugg attol is mennyire kezdodik hamar a tartos meleg, de juniusra mar mindenkeppen felmelegszik annyira, hogy kellemes legyen a furdozes. A helyiek kozul sokan telen sem hagyjak abba az uszast, majusban, juniusban szinte mindenki furdik a tengerben. Udvozlettel Bihari Agi
Mesi Dátum: 2013-12-27 16:19:33
Bergován Tamásné (Ági) írta ekkor: 2013-12-27 11:32:55
Kedves Ági, kedves Fórumozók! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül 3 napra az autóbérlés, és hogy korlátlan km használattal lehet e bérelni? Viszonylag hamar és egyszerűen el lehet -e jutni Athénba az Akropoliszhoz, Parlamenthez? A Korinthoszi csatorna áthajózását érdemes megejteni? Szívesen olvasnék élménybeszámolókat a fakultatív programokkal, kirándulásokkal kapcsolatban. A válaszokat előre is köszönöm! Ági
Kedves Bergovánné Ági! Amennyiben küld nekem ([email protected]) egy mailt, akkor szívesek írok a fakultatív kirándulásokról (mi az összesen voltunk). Üdv. Anita