Kedves Ági, kedves Fórumozók! Mint ahogy már 2 éve, jövőre is a Grandtorussal szeretnénk utazni, de a 2014-es út különleges lesz,mert ez lesz a nászutunk!!! A véleményeteket szeretném kérni, hogy milyen a víz és a levegő hőmérséklete június elején (kb. jún 7-jún.14ig) ugyanis ekkor szeretnénk utazni. Lehet e már akkor fürdeni, és addigra beindul már a szezon? Köszönöm a segítségeteket, ezzel hozzájárulhattok a nászutunk szebbé tételéhez! :) :)
Kedves Szandra! A levego homerseklete junius elejen, kozepen mar szinte "barmilyen" lehet, voltak evek, amikor ebben az idoszakban abszolut kanikula volt 40 fok feletti homerseklettel, maskor pedig "csak" 30 fok korul volt a homerseklet. A tenger hofoka termeszetesen nagyban fugg attol is mennyire kezdodik hamar a tartos meleg, de juniusra mar mindenkeppen felmelegszik annyira, hogy kellemes legyen a furdozes. A helyiek kozul sokan telen sem hagyjak abba az uszast, majusban, juniusban szinte mindenki furdik a tengerben. Udvozlettel Bihari Agi