Sziasztok,
A Stella apartmanban a földszinti szobák bejáratánál és a folyosón van- e lépcső, mert a férjem tolókocsival tud közlekedni és a foglalás előtt ezt nagyon fontos lenne tudnom.
Várom mielőbbi válaszotokat, melyet előre is köszönök!
Hali!! Nincs semmilyen lépcső, az udvarról közvetlen a teraszra lehet bemenni, onnan pedig a szobába. Az ajtó is elég széles simán tudtok közlekedni.
Boldog, áldott karácsonyi ünnepeket kívánok, és jó nyaralást.