(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bergován Tamásné (Ági) Dátum: 2013-12-27 11:32:55
Kedves Ági, kedves Fórumozók! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül 3 napra az autóbérlés, és hogy korlátlan km használattal lehet e bérelni? Viszonylag hamar és egyszerűen el lehet -e jutni Athénba az Akropoliszhoz, Parlamenthez? A Korinthoszi csatorna áthajózását érdemes megejteni? Szívesen olvasnék élménybeszámolókat a fakultatív programokkal, kirándulásokkal kapcsolatban. A válaszokat előre is köszönöm! Ági
Nemes Lászlóné Dátum: 2013-12-26 17:11:24
Köszönöm a gyors választ. Boldog új Évet és sok jó túristát kívánok !!
László Tamás Dátum: 2013-12-25 18:54:35
Nemes Lászlóné írta ekkor: 2013-12-24 20:43:14
Sziasztok, A Stella apartmanban a földszinti szobák bejáratánál és a folyosón van- e lépcső, mert a férjem tolókocsival tud közlekedni és a foglalás előtt ezt nagyon fontos lenne tudnom. Várom mielőbbi válaszotokat, melyet előre is köszönök!
Hali!! Nincs semmilyen lépcső, az udvarról közvetlen a teraszra lehet bemenni, onnan pedig a szobába. Az ajtó is elég széles simán tudtok közlekedni. Boldog, áldott karácsonyi ünnepeket kívánok, és jó nyaralást.
Nemes Lászlóné Dátum: 2013-12-24 20:43:14
Sziasztok, A Stella apartmanban a földszinti szobák bejáratánál és a folyosón van- e lépcső, mert a férjem tolókocsival tud közlekedni és a foglalás előtt ezt nagyon fontos lenne tudnom. Várom mielőbbi válaszotokat, melyet előre is köszönök!
Horváth Edit Dátum: 2013-12-09 21:54:17
Kedves Ági! Érdeklődnék, hogy a Dimitra apartmanban melyek az "új szobaként" jelzettek szobaszáma. Köszönöm.