(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

karsai lászlo Dátum: 2013-11-24 22:28:22
Nagyné Szabó Beáta írta ekkor: 2013-11-07 22:54:30
Mikor lesz 2014-es katalógus?
Tiszteletem kedves hölgyeim! Általában az online foglalás december első hetében kezdődik,a katalógus valamivel később Szandrának azt üzenem hogy most voltunk tolóba hatodszor, most egymás utáni 4évet juni 1-töl általába két hetet de mindig rendkivül jó idő volt,kivánok nagyon kellemes nászutat
Nagyné Szabó Beáta Dátum: 2013-11-07 22:54:30
Mikor lesz 2014-es katalógus?
Nagyné Szabó Beáta Dátum: 2013-11-07 22:43:53
Sziasztok! 2013.08.31-től ,09.15-ig töltöttük a nyaralásunkat Toloban .Igazán jól éreztük magunkat,az emberek kedvessége nagyon megfogott.Imádtuk a helyi boltot,az eladók kedvességét,akik ha huszadszor mentünk be akkor is tudtak mosolyogni.Végig kóstoltuk a gyrost ,ami megunhatatlan volt,mert istenien készítették 2 helyen a fő utcában.A fakultatív athéni kirándulás felejthetetlen,az idegenvezetőnk nagyon profi volt.Ajánlom mindenkinek a vizibicikli kölcsönzést, át a szigetre ,útközben gyönyörű medúzát fotóztunk.Szállásunk a Dimitrában nagyon jó volt,gondoskodtak rólunk folyamatosan.Strand?Elsőosztályú,lassan mélyülő ,kristálytiszta.Szóval,én még soha nem mentem vissza ugyanoda következő nyáron,mondván van még szép hely máshol is.De Tolo nagyon megfogott és nagyon úgy néz ki hogy visszajövünk,újra a nyári szabira.
Szandra Dátum: 2013-11-01 19:18:03
Kedves Ági, kedves Fórumozók! Mint ahogy már 2 éve, jövőre is a Grandtorussal szeretnénk utazni, de a 2014-es út különleges lesz,mert ez lesz a nászutunk!!! A véleményeteket szeretném kérni, hogy milyen a víz és a levegő hőmérséklete június elején (kb. jún 7-jún.14ig) ugyanis ekkor szeretnénk utazni. Lehet e már akkor fürdeni, és addigra beindul már a szezon? Köszönöm a segítségeteket, ezzel hozzájárulhattok a nászutunk szebbé tételéhez! :) :)
Németh Gyula Dátum: 2013-10-15 08:17:15
Szia Tamás. Megvan a telefonszámom. Hívhatsz.