Sziasztok! 2013.08.31-től ,09.15-ig töltöttük a nyaralásunkat Toloban .Igazán jól éreztük magunkat,az emberek kedvessége nagyon megfogott.Imádtuk a helyi boltot,az eladók kedvességét,akik ha huszadszor mentünk be akkor is tudtak mosolyogni.Végig kóstoltuk a gyrost ,ami megunhatatlan volt,mert istenien készítették 2 helyen a fő utcában.A fakultatív athéni kirándulás felejthetetlen,az idegenvezetőnk nagyon profi volt.Ajánlom mindenkinek a vizibicikli kölcsönzést, át a szigetre ,útközben gyönyörű medúzát fotóztunk.Szállásunk a Dimitrában nagyon jó volt,gondoskodtak rólunk folyamatosan.Strand?Elsőosztályú,lassan mélyülő ,kristálytiszta.Szóval,én még soha nem mentem vissza ugyanoda következő nyáron,mondván van még szép hely máshol is.De Tolo nagyon megfogott és nagyon úgy néz ki hogy visszajövünk,újra a nyári szabira.