(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

László Tamás Dátum: 2013-10-07 11:46:13
Németh Gyula írta ekkor: 2013-10-06 20:17:35
barátoknak üzenem: azért nem érnek el telefonon, mert elvesztettem. valoszinű a tengerbe esett. megsemmisült a kártya is,az összes számmal. megprobálom potolni, ha lehet ugyanezzel a számmal. majd hívjatok. ödv némethgyula
Kedves Gyula Barátom! Vettük az adást. Ha hazaértél megpróbálunk hívni.(ha lesz telefonod) Ha nem akkor a Tolo forumon tudunk jelentkezni. figyelni fogom.
Németh Gyula Dátum: 2013-10-06 20:17:35
barátoknak üzenem: azért nem érnek el telefonon, mert elvesztettem. valoszinű a tengerbe esett. megsemmisült a kártya is,az összes számmal. megprobálom potolni, ha lehet ugyanezzel a számmal. majd hívjatok. ödv némethgyula
Bihari Agi Dátum: 2013-10-05 16:01:59
Nyitrai Annamária írta ekkor: 2013-10-05 10:59:18
Szia! Mi tavaly októberben voltunk Tolón, ebben a szobában. A konyha pontos felszereltségére sajnos nem emlékszem már, csak azt tudom, hogy teljesen alap. A kilátásra viszont emlékszem!!! :))) Az fantasztikus!! Az apartman előtt pálmafák, melyek lombja felér majdnem az erkélyig. Reggel a napfelkeltét csodálhatjátok, napközben a mesés panorámát: a tenger, a piciny sziget...szóval nem fogjátok megbánni, ha ezt a szállást választjátok!! Ráadásul ugyebár a homokos föveny a lábatok előtt hever majd, így csak lementek a lépcsőn és már a strandon vagytok! Mi minden egyes nap csodáltuk a látványt, ami az erélyről tárult elénk. Azóta is visszavágyunk. Remélem jövőre eljutunk újra, immár a kisfiunkkal együtt, aki 2 hónapja született....! :)))
Kedves Annamaria! A legjobbakat kivanom az uj taggal bovult csaladnak! Remelem jovore talakozunk itt Toloban. Agi
Nyitrai Annamária Dátum: 2013-10-05 10:59:18
Szabó Györgyne írta ekkor: 2013-09-26 14:18:13
Sziasztok! Jövőre Tolora szeretnénk menni, az Elena apartmanba.Ha valaki tudna segíteni,hogy a konyha mivel van fel szerelve,és az 1-em 2-es szoba milyen,ill a ki látás.Köszönöm előre is Üdv Marcsi
Szia! Mi tavaly októberben voltunk Tolón, ebben a szobában. A konyha pontos felszereltségére sajnos nem emlékszem már, csak azt tudom, hogy teljesen alap. A kilátásra viszont emlékszem!!! :))) Az fantasztikus!! Az apartman előtt pálmafák, melyek lombja felér majdnem az erkélyig. Reggel a napfelkeltét csodálhatjátok, napközben a mesés panorámát: a tenger, a piciny sziget...szóval nem fogjátok megbánni, ha ezt a szállást választjátok!! Ráadásul ugyebár a homokos föveny a lábatok előtt hever majd, így csak lementek a lépcsőn és már a strandon vagytok! Mi minden egyes nap csodáltuk a látványt, ami az erélyről tárult elénk. Azóta is visszavágyunk. Remélem jövőre eljutunk újra, immár a kisfiunkkal együtt, aki 2 hónapja született....! :)))
Anikó Dátum: 2013-10-04 22:46:04
Ignath Antalné írta ekkor: 2013-09-23 10:31:17
Remélem jól éreztétek magatokat! Légyszi írj néhány sort milyen volt! Üdv.: Ignáthné Kati
Kedves Kati! Bocs, hogy csak most írok a leveledre, de tutod, nyaralás után beindulnak a szürke hétköznapok, a munka! Jól éreztük magunkat Tolón, habár már érződött az utószezon! Még ilyen későn, azaz szeptemberben nem voltunk, szeretjük a nyüzsit, de pihenni jó volt! Jövőre 2 hét a Grand Tourssal Korfu!!! Már kiválaszottuk az apartmant is!. Ti merre jártatok? hogy telt el a nyár? élmények stb....