Sziasztok! Jövőre Tolora szeretnénk menni, az Elena apartmanba.Ha valaki tudna segíteni,hogy a konyha mivel van fel szerelve,és az 1-em 2-es szoba milyen,ill a ki látás.Köszönöm előre is Üdv Marcsi
Szia! Mi tavaly októberben voltunk Tolón, ebben a szobában. A konyha pontos felszereltségére sajnos nem emlékszem már, csak azt tudom, hogy teljesen alap. A kilátásra viszont emlékszem!!! :))) Az fantasztikus!! Az apartman előtt pálmafák, melyek lombja felér majdnem az erkélyig. Reggel a napfelkeltét csodálhatjátok, napközben a mesés panorámát: a tenger, a piciny sziget...szóval nem fogjátok megbánni, ha ezt a szállást választjátok!! Ráadásul ugyebár a homokos föveny a lábatok előtt hever majd, így csak lementek a lépcsőn és már a strandon vagytok! Mi minden egyes nap csodáltuk a látványt, ami az erélyről tárult elénk. Azóta is visszavágyunk. Remélem jövőre eljutunk újra, immár a kisfiunkkal együtt, aki 2 hónapja született....! :)))