(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-07-22 19:32:19
Ignath Antalné írta ekkor: 2013-07-20 09:17:55
Kedves Bihari Ági! Ignáthné Kati vagyok találkoztunk az elmúlt év utolsó turnusában, akkor az Eleanában voltunk. Légyszi ha majd időd engedi segíts már értelmezni azt, hogy a Demosban a 402. szoba " jó kilátás a tengerre" és pl. a 403. stb szobák tengerre néző alatt mit kell érteni. Te melyiket ajánlanád inkább! Köszi a választ addig is szép nyarat Nektek! Üdv. Ignáthné Kati
Kedves Kati! A Demos 402-403 szobainal nincs kulonbseg a kilatas tekinteteben, mindegyikbol latni a tengert az epuletek teteje felett. Ami meg a 400-as szobaknal is jobb a kilatas tekinteteben azok az 500-as szobak. Udvozlettel Bihari Agi
Kállai Éva Dátum: 2013-07-22 18:07:27
Kedves Ági! Pénteken indulunk Toloba, így indulás előtt lenne pár kérdésem. Az Elena apartman földszinti szobáját foglaltuk le. Az apartmanban található széf? Érdemes lenne nemzetközi pedagógus kártyát kiváltani? Ki tudnám használni? Mivel aktív pihenést tervezünk szeretnénk körbejárni a környéket, van lehetőség bicikli kölcsönzésre? Előre is köszönjük válaszaidat:)
Kevin Dátum: 2013-07-22 09:28:00
Grimplini Ferenc írta ekkor: 2013-07-19 09:49:24
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni, hogy Görögországban a jelenleg aktuális autópályadij Toloig mennyibe kerül? A szerb és macedon dijjak ismertek, és szeretnék előre számolni. Saját autóval mennénk. Ha van valakinek az úttal kapcsolatban tapasztalata, szívesen várom, pl: olcsó üzemanyag (dízel) kút a déli területen ... stb.
Kedves Ferenc! A mellékelt linken néhány információ kérdésével kapcsolatban: http://www.alon.hu/autopalyadijak-europaban-2-gorogorszag-szerbia-macedonia. Nem sok info, és nem is lehet előre kalkulálni centre pontosan, de aki ilyen hosszú útra (mint én is tervezem Tolo-ba aug. 30.-i indulással) vállalkozik, néhány eurós többletköltséget az útdíjjal mindenképpen kalkulál. Olcsó üzemanyag Görögországban nincs! Már többször voltam kocsival, a legdrágább kutak - igaz a jobb minőségű üzemanyagok is - autópályák, főutak mentén találhatók. Elérhető a hivatalos görög üzemanyag ár lista, pár %-os eltérések természetesen vannak. A buszos utazáshoz viszonyított relatív kényelem az autóval viszont megfizethetetlen! Amennyiben most indul először kocsival a Balkánra, javaslom a következő linken elérhető információkat is tanulmányozni: http://www.utikalauz.hu/index.php?p=folap&id=333 Üdvözlettel: Keszthelyi Vince
Madácsi Eszter Dátum: 2013-07-22 07:01:49
Elsősorban azokat kérdezném akik buszos utazással és Debrecen környékéről utaztak Toloba! Milyen busszal mentetek? _ Kedves Grandtours! Augusztus 30.ai utazás milyen busszal fog történni? - tekintettel, hogy jelen állapot szerint 9 férőhely van. :) Scania E-99 http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1025.2.jpg Irizar Century http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1012.2.jpg MB Sprinter 416 http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1019.2.jpg SETRA 431 DT http://www.grandtours.hu/gtkep/busz_tipus/index-1032.2.jpg
Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-07-21 09:49:19
Bihari Agi írta ekkor: 2013-07-16 10:17:57
Az allatkert minden nap reggel 9-tol naplementeig van nyitva. Az Eleana apartman konyhaja "szerenyen" felszerelt, nincs mikrohullamu suto, az apartmanhazban nincs TV. Minden apartmanra ervenyes, hogy celszeru hozni konyharuhat, mosogatoszert, szunyogriasztot, esetleg kavefozot. Felszereltseg szempontjabol a Demos a legjobb (szunyoghalos nyilaszarok, mikro, szagelszivo, ingyen wifi, TV magyar nyelvu csatornakkal, sajat parkolo). Agi
Kedves Ági! Válaszát köszönöm. A delfináriummal kapcsolatban arra vonatkozott a kérdés, hogy szeptember-októberben még nyitva van-e egyáltalán, illetve a delfinek látogathatók-e (mert a delfináriumok nagy része csak májustól nyár végéig tart nyitva). Még egy kérdés: szeptember-októberben a tengerben még lehet fürdeni? Segítségét megköszönve: Anasztázia