(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-07-03 18:28:10
Dettix írta ekkor: 2013-07-03 09:49:20
Szia Ági! Érdeklődnék, mivel a már hazautazók fakultatívjai között nem szerepel, hogy lesz-e Nemeia borkóstolás és Korinthoszi csatorna áthajózása? Július végén mennénk. Köszi: Detti
Szia Detti. a kirandulasokhoz szukseges a minimum letszam, ma voltunk a Korinthoszi csatornanal, Nemeaban es a borkostolon. Elore sajnos nem tudom megmondani, hogy az adott heten lesz-e ra elegendo erdeklodo. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-07-03 18:25:45
Fekete Márta írta ekkor: 2013-06-29 21:40:05
Szia Ági! Július 20-án megyünk négyen Toloba a Demos apartmanba. Autóbusszal utazunk. A Demos apartman 101- szobájához mekkora erkély tartozik? Elférünk kint négyen is? Mely napokra szoktátok szervezni a fakultatív programokat? Athén és Mükéné-Epidaurosz-Nafplion érdekelne elsősorban, esetlegesen még az egész napos hajókirándulás. Össze szokott jönni a létszám? Illetve érdekelne még az apartman felszereltsége is. Konyhában van rezsó is vagy csak mikró? Található-e a konyhában mosogatószer, fürdőben WC papír? Kell-e vinni elektromos szúnyogriasztót? Víz iható-e vagy csak a palackozott ásványvíz? Érdemes-e vinni picire összecsukható strandsátrat vagy felesleges? Bocs hogy ennyit kérdezek, de szeretném tudni előre mit nem kell feltétlenül vinnem, hisz a bőrönd befogadóképessége véges. :) A félszigeten van mód helyi közlekedésre, pl. autóbusz? Ennek hol tudnék utánanézni? Várom szíves válaszodat, köszönettel: Fekete Márta
Kedves Marta! A Demos 101-es szobajank az erkelye kicsi, de azert el lehet ferni rajta ferni. A fakultativ programokat a hajostarsasagok menetrendjehez igazitjuk, a Hydra -Spetses hajo altalaban 2-szer van egy heten, Az Athen kirandulas csutortokon, a Mukene-Epidavrosz- Nafplio/Palamidi kirandulas penteken szokott lenni, de ez valtozhat. A konyhaban van rezso es mikrohullamu suto is, mosogatoszert, konyharuhat, szunyogriasztot, esetleg kavefozot celszeru hozni, vecepapirt adnak. A csapviz nem fogyaszthato, meg forralva sem, a szupermarketekben, trafikokban, peksegekben lehet 6-os kiszerelesu vizet venni, normalis aron. A kicsinek nem art az osszecsukhato sator, de lehet napernyoket es napozoagyakat is berelni a parton tobb helyen is. A helyi kozlekedest meg tudjuk beszelni, amikor itt lesztek. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-07-03 18:08:54
Juhasz Jozsef írta ekkor: 2013-06-28 11:33:22
Xia Ágni! Szeptember 21-től jött össze Tolo! Akkor a fakultatív programok még megoldhatóak? Az időjárás még gondolom elfogadható! Köszi a választ.
Szia. A fakultativ utakat mi minden heten meghirdetjuk, remelhetoleg azon a heten is lesz rajuk elegendo erdeklodo. Az idojaras szeptemberben szinte barmilyen lehet, az atlaghomerseklet 25-28 fok, de termeszetesen ekkor mar elofordulhatnak esok, zaporok is. A tenger homerseklete ilyenkor a legjobb altalaban a meleg nyarak utan. Udvozlettel: Bihari Agi
Dettix Dátum: 2013-07-03 09:49:20
Szia Ági! Érdeklődnék, mivel a már hazautazók fakultatívjai között nem szerepel, hogy lesz-e Nemeia borkóstolás és Korinthoszi csatorna áthajózása? Július végén mennénk. Köszi: Detti
Fekete Márta Dátum: 2013-06-29 21:40:05
Szia Ági! Július 20-án megyünk négyen Toloba a Demos apartmanba. Autóbusszal utazunk. A Demos apartman 101- szobájához mekkora erkély tartozik? Elférünk kint négyen is? Mely napokra szoktátok szervezni a fakultatív programokat? Athén és Mükéné-Epidaurosz-Nafplion érdekelne elsősorban, esetlegesen még az egész napos hajókirándulás. Össze szokott jönni a létszám? Illetve érdekelne még az apartman felszereltsége is. Konyhában van rezsó is vagy csak mikró? Található-e a konyhában mosogatószer, fürdőben WC papír? Kell-e vinni elektromos szúnyogriasztót? Víz iható-e vagy csak a palackozott ásványvíz? Érdemes-e vinni picire összecsukható strandsátrat vagy felesleges? Bocs hogy ennyit kérdezek, de szeretném tudni előre mit nem kell feltétlenül vinnem, hisz a bőrönd befogadóképessége véges. :) A félszigeten van mód helyi közlekedésre, pl. autóbusz? Ennek hol tudnék utánanézni? Várom szíves válaszodat, köszönettel: Fekete Márta