(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Juhasz Jozsef Dátum: 2013-06-28 11:33:22
Xia Ágni! Szeptember 21-től jött össze Tolo! Akkor a fakultatív programok még megoldhatóak? Az időjárás még gondolom elfogadható! Köszi a választ.
Bihari Agi Dátum: 2013-06-26 17:52:23
Tóth Dorina írta ekkor: 2013-06-24 12:09:07
Kedves Ági! 07.13-án utazunk a Grand Tours-al Tolo-ra. Érdeklődni szeretnék, hogy a parton milyen lehetőségek vannak arra, hogy egy kicsit a hűvösbe húzódjunk? Vannak-e ingyen használható / bérelhető napernyők, nyugágyak? Ha csak bérelni lehet, akkor kb. hány euróért? Tavaly Sartin nyaraltunk, ott fogyasztás fejében (pl. 1 jegeskávé 2 euróért) a parton lévő bárok nyugágyait és napernyőit használhattuk egész nap. Itt is van ilyen? Előre is köszönöm a választ! Üdv, Dorina
Kedves Dorina! A berelheto napagyak 6 Euro korul vannak (2 napagy, egy napernyo), es van nehany hely, ahol fogyasztas elleneben hasznalhoak az agyak. Udvozlettel: Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-06-26 17:44:25
Pinter Csaba írta ekkor: 2013-06-24 18:11:31
Szia Ági az mennyibe kerülne Kb. , vagy nem lehet hogy kicserélik az ágyat ?? Köszi előre is!!
Szia! Az agy csereje nem megoldhato. A koltseg fugg attol is, hogy mikor jottok, a prospektusban, vagy itt a honlapon meg tudod nezni a datum szerint. Javaslom, hogy ha megoldhato meg utazas elott foglaljatok at a szobat olyanra, amiben ket szimpla agy van, hogy ne legyen gond. agi
Kaló Krisztina Dátum: 2013-06-26 05:06:28
Kaló Krisztina írta ekkor: 2013-06-26 05:04:35
Szia! Mi néhány évvel ezelőtt voltunk az Elenában, A Stellát csak kívülről láttuk, hiszen ott van az Elena mögött. Az óta is mindig nézem a fórumot, mert az egyik legjobb nyaralásunk volt és visszavágyunk nagyon. Az Elena, ha az óta nem történt változás nagyon egyszerűen berendezett, de a legszükségesebb dolgokkal ellátott apartman, de a csodás kilátás a teraszokról verhetetlen. Az emeleti 5-ös szoba terasza tényleg elég pici 2 ember épp le tud ülni, a többi ok, de a földszinti teraszok szuper tágasak. Nem is emlékszem van e TV, merft annyira lényegtelen (lehet, mintha a fiúk valami focit próbáltak volna behozni rajta). Este inkább érdemes sétálgatni, vagy iszogatni a teraszon. A konyhában a szokásos: hűtő 2 lapos villanyrezsó (az egyik normál méretű, a másik csak egy kávéfőzőnyi) mosogató, evőeszköz (egy jó kést vigyél), tányérok, poharak. Mi félpanziót nem kértünk, mert szeretjük kipróbálni a helyi kajákat és a gyrosok, salik, tenngeri herkentyűk isteniek az éttermekben. Ha még van kérdés szívesen válaszolok, Kriszti
Ja a Stella az Elena és a főutca között van, tehát nem közvetlen vízpart, de tényleg csak néhány lépés a strand.
Kaló Krisztina Dátum: 2013-06-26 05:04:35
Jankó Rafaelné írta ekkor: 2013-06-25 20:14:39
Sziasztok mindenki. Kérnék egy kis segitséget oktoberbe mennénk Tolora. Szeretnék mindent tudni a Stella és az Elena apartmanról pró és kontra. Az Elenánál nincs irva tévé nincs a konyháról semmi , milyen a félpanzió? Segitsetek
Szia! Mi néhány évvel ezelőtt voltunk az Elenában, A Stellát csak kívülről láttuk, hiszen ott van az Elena mögött. Az óta is mindig nézem a fórumot, mert az egyik legjobb nyaralásunk volt és visszavágyunk nagyon. Az Elena, ha az óta nem történt változás nagyon egyszerűen berendezett, de a legszükségesebb dolgokkal ellátott apartman, de a csodás kilátás a teraszokról verhetetlen. Az emeleti 5-ös szoba terasza tényleg elég pici 2 ember épp le tud ülni, a többi ok, de a földszinti teraszok szuper tágasak. Nem is emlékszem van e TV, merft annyira lényegtelen (lehet, mintha a fiúk valami focit próbáltak volna behozni rajta). Este inkább érdemes sétálgatni, vagy iszogatni a teraszon. A konyhában a szokásos: hűtő 2 lapos villanyrezsó (az egyik normál méretű, a másik csak egy kávéfőzőnyi) mosogató, evőeszköz (egy jó kést vigyél), tányérok, poharak. Mi félpanziót nem kértünk, mert szeretjük kipróbálni a helyi kajákat és a gyrosok, salik, tenngeri herkentyűk isteniek az éttermekben. Ha még van kérdés szívesen válaszolok, Kriszti