Sziasztok mindenki. Kérnék egy kis segitséget oktoberbe mennénk Tolora. Szeretnék mindent tudni a Stella és az Elena
apartmanról pró és kontra. Az Elenánál nincs irva tévé nincs a konyháról semmi , milyen a félpanzió? Segitsetek
Szia! Mi néhány évvel ezelőtt voltunk az Elenában, A Stellát csak kívülről láttuk, hiszen ott van az Elena mögött. Az óta is mindig nézem a fórumot, mert az egyik legjobb nyaralásunk volt és visszavágyunk nagyon. Az Elena, ha az óta nem történt változás nagyon egyszerűen berendezett, de a legszükségesebb dolgokkal ellátott apartman, de a csodás kilátás a teraszokról verhetetlen. Az emeleti 5-ös szoba terasza tényleg elég pici 2 ember épp le tud ülni, a többi ok, de a földszinti teraszok szuper tágasak. Nem is emlékszem van e TV, merft annyira lényegtelen (lehet, mintha a fiúk valami focit próbáltak volna behozni rajta). Este inkább érdemes sétálgatni, vagy iszogatni a teraszon. A konyhában a szokásos: hűtő 2 lapos villanyrezsó (az egyik normál méretű, a másik csak egy kávéfőzőnyi) mosogató, evőeszköz (egy jó kést vigyél), tányérok, poharak. Mi félpanziót nem kértünk, mert szeretjük kipróbálni a helyi kajákat és a gyrosok, salik, tenngeri herkentyűk isteniek az éttermekben. Ha még van kérdés szívesen válaszolok, Kriszti