(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Jankó Rafaelné Dátum: 2013-06-25 20:14:39
Sziasztok mindenki. Kérnék egy kis segitséget oktoberbe mennénk Tolora. Szeretnék mindent tudni a Stella és az Elena apartmanról pró és kontra. Az Elenánál nincs irva tévé nincs a konyháról semmi , milyen a félpanzió? Segitsetek
Pinter Csaba Dátum: 2013-06-24 18:11:31
Szia Ági az mennyibe kerülne Kb. , vagy nem lehet hogy kicserélik az ágyat ?? Köszi előre is!!
Tóth Dorina Dátum: 2013-06-24 12:09:07
Kedves Ági! 07.13-án utazunk a Grand Tours-al Tolo-ra. Érdeklődni szeretnék, hogy a parton milyen lehetőségek vannak arra, hogy egy kicsit a hűvösbe húzódjunk? Vannak-e ingyen használható / bérelhető napernyők, nyugágyak? Ha csak bérelni lehet, akkor kb. hány euróért? Tavaly Sartin nyaraltunk, ott fogyasztás fejében (pl. 1 jegeskávé 2 euróért) a parton lévő bárok nyugágyait és napernyőit használhattuk egész nap. Itt is van ilyen? Előre is köszönöm a választ! Üdv, Dorina
Bihari Agi Dátum: 2013-06-23 19:23:56
Szia Csaba! Amennyiben modositani kell a szobat itt a helyszinen, akkor minden esetben ki kell fizetni a a masodik szoba arat (egyeni arral szamolva). Agi
Pinter Csaba Dátum: 2013-06-19 20:50:17
tantabella írta ekkor: 2013-06-11 20:12:07
Kedves Mindenki! A NYARALÁS! Amit mindenki szeretne kellemes környezetben, jó időben, tengerre néző kilátással, segítőkész idegenvezetőkkel, lehetőleg olcsó és induló fakultatív programokon való részvételi lehetőséggel eltölteni. Ez érthető is, hiszen szinte egész évben erre készülünk, ez jelenti a kikapcsolódást, a szabadságot, az év teljes egészét elviselhetővé teszi. Talán. De említsük meg a sofőröket is, akik biztosítják nekünk a biztonságos oda és hazajutást. Le a kalappal előttük a türelmességük, a megértésük, a toleranciájuk, és még sorolhatnánk mi minden miatt. Hiszen minden turnusban van olyan a kedves utasok között, akik igyekeznek megkeseríteni a saját, a többi utas és a sofőrök életét és az utazást is. Bár nem biztos, hogy mindenkiben tudatosul, de a sofőrök megbízhatósága, tudása, rutinja, tapasztalata, türelmessége, kedvessége - és még lehetne sorolni a jelzőket – biztosítja, hogy a kedves nyaralni vágyók biztonságban legyenek az utazás során. Akikkel az eddigi útjaimon volt szerencsém együtt utazni, és soha egyikőjükben sem csalódtam, és mindig rájuk bíznám az életemet, hogy szerencsésen megérkezzem éves szabadságom és nyaralásom helyszínére: Horváth Ferenc, Horváth Zoltán, Szép Károly, Furó Norbert, Gudász Csaba, Berencsi Norbert, Szikszai Attila, Kósa László, Csató János. Sokszoros köszönet nekik!!!!
Szia Ági ! Pintér Csaba vagyok megint, idén is boldogítalak benneteket. Egy komoly kérdés , én egy egy ágyas két személyes szobát foglalta , ha úgy alakul lehet belőle 2 egy ágyast csinálni?? (Kolbászt viszek)