(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

mihály zsanett Dátum: 2013-06-04 12:26:13
Kedves Bihari Ági! Szeretnék érdeklődni, hogy ha szeptember végén utaznék Toloba, milyen időjárásra számíthatok? Illetőleg előszezonban is érdemes oda utazni? Tudnál nekem egy kicsit az árakban segíteni, mennyibe kerül kb. egy vacsora, akár egy gyros, egy muszaka? Előre is nagyon köszönöm válaszodat!
Légrádi Éva Dátum: 2013-06-03 20:58:19
Bihari Agi írta ekkor: 2013-06-03 17:55:27
Kedves Eva! Szerencsere mar van masik orvosunk is, aki tobbfele biztositast is elfogad, az Atlasz biztositoval tovabbra is dolgoznak az orvosok. A gyogyszerek arat is visszateriti utolag a biztosito a gyogyszertari blokk postazasa utan. Az orvos az ellatas fajtajatol es annak helyszinetol fuggoen (rendeloben vagy mas helyszinen) kerhet 15-20 E vizitdijat kerhet, a tobbit pedig kozvetleneul a biztositotarsasaggal rendezi. Udvozlettel Bihari Agi
Kedves Ági! Nagyon köszi a gyors válszt! Üdv, L.Éva smile
Bihari Agi Dátum: 2013-06-03 17:55:27
Légrádi Éva írta ekkor: 2013-06-03 12:40:01
Kedves Ági! Június 7-én indulunk Tolóba. Szeretnék érdeklődni, hogy milyen biztosítást érdemes kötni. Tavalyi (2012-04-06 17:03:08) tájékoztatásodból az derült ki, hogy: „Az itteni orvos eddig csak az ATLASZ biztositast fogadta ugy hogy a helyszinen nem kellett fizetni, csak a felirt gyogyszerekert a gyogyszertarban, ez feltehetoleg iden sem valtozik.” Ez 2013-ban is így van? Köszi gyors válaszodat! Üdv, L. Éva  smile
Kedves Eva! Szerencsere mar van masik orvosunk is, aki tobbfele biztositast is elfogad, az Atlasz biztositoval tovabbra is dolgoznak az orvosok. A gyogyszerek arat is visszateriti utolag a biztosito a gyogyszertari blokk postazasa utan. Az orvos az ellatas fajtajatol es annak helyszinetol fuggoen (rendeloben vagy mas helyszinen) kerhet 15-20 E vizitdijat kerhet, a tobbit pedig kozvetleneul a biztositotarsasaggal rendezi. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-06-03 17:14:48
dr.Virág Gézáné írta ekkor: 2013-06-01 14:03:10
Kedves Bihari Ági! Tavaly szeptember közepétől nyraltunk két hétig Tolo-ban. Ez olyan jól sikerült, hogy idén ugyanezen időpontban megismételjük, csak most a Stella apartmanban fogunk lakni. Kettő kérdésünk lenne: az első, hogy van -e a Stellában a lepedőn kívül takaró? Másik kérdésünk: jelenleg hány fokos a tenger hőmérséklete, illetve június közepére körülbelül mi várható? Viszontlátásig is ölel: Virág házaspár, Sára és Géza
Nagyon orulok, hogy ujra itt toltik a nyaralasukat Toloban! Termeszetesen van takaro is a Stella apartmanban is. A tenger homerseklete mar most is alkalmas furdozesre ( 20 fok korul), csak eleinte tunik egy kicsit huvosnek, de aztan mar kellemes. Junius kozepere termesztesen meg melegebb lesz a viz. Udvozlettel Bihari Agi
Légrádi Éva Dátum: 2013-06-03 12:40:01
Kedves Ági! Június 7-én indulunk Tolóba. Szeretnék érdeklődni, hogy milyen biztosítást érdemes kötni. Tavalyi (2012-04-06 17:03:08) tájékoztatásodból az derült ki, hogy: „Az itteni orvos eddig csak az ATLASZ biztositast fogadta ugy hogy a helyszinen nem kellett fizetni, csak a felirt gyogyszerekert a gyogyszertarban, ez feltehetoleg iden sem valtozik.” Ez 2013-ban is így van? Köszi gyors válaszodat! Üdv, L. Éva  smile