Kedves Bihari Ági!
Tavaly szeptember közepétől nyraltunk két hétig Tolo-ban. Ez olyan jól sikerült, hogy idén ugyanezen időpontban megismételjük, csak most a Stella apartmanban fogunk lakni. Kettő kérdésünk lenne: az első, hogy van -e a Stellában a lepedőn kívül takaró? Másik kérdésünk: jelenleg hány fokos a tenger hőmérséklete, illetve június közepére körülbelül mi várható?
Viszontlátásig is ölel: Virág házaspár, Sára és Géza
Nagyon orulok, hogy ujra itt toltik a nyaralasukat Toloban! Termeszetesen van takaro is a Stella apartmanban is. A tenger homerseklete mar most is alkalmas furdozesre ( 20 fok korul), csak eleinte tunik egy kicsit huvosnek, de aztan mar kellemes. Junius kozepere termesztesen meg melegebb lesz a viz. Udvozlettel Bihari Agi