Kedves Ági! Gondolom már lent van Toló-ban. Mi a Dimitra 201-be megyünk autóval 06.01-től, de 06.13.-án este jönnünk kell haza, vagyis nem tudjuk kitölteni a turnust. A kérdésem: Mivel eddig úgy látom az előttünk levő héten senki nem foglalt a 201-be, van-e lehetőség beköltöznünk már péntek délután vagy este, tehát 05.31.-én, mert így tudnánk érkezni?
Kedves Tibor! Amennyiben jovo heten sem erkezik foglalas a szobara, akkor nincs akadalya annak, hogy penteken elfoglaljak szobat, ezt azonban csak jovo het csutortokon fogjuk latni a foglalasok lezarasakor. Udvozlettel Bihari Agi