(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Tarsoly Ferencné Dátum: 2013-05-27 16:30:27
Bihari Agi írta ekkor: 2013-05-20 06:44:20
Kedves Erika! A felpanzio eseteben erkezeskor, illetve a delutani tajekoztato alkalmaval fogunk adni egy papirt, amit egyszer kell csak az etteremben elso este megmutatni. Udv. Agi
Kedves Ági! Köszönöm válaszát. Üdv Tarsolyné Erika
László Tamás Dátum: 2013-05-23 18:40:52
Ha virrad, ha nem, holnap indulok!!!!!!!
Bihari Agi Dátum: 2013-05-22 11:29:12
Zágonyi Tibor írta ekkor: 2013-05-14 13:27:44
Kedves Ági! Gondolom már lent van Toló-ban. Mi a Dimitra 201-be megyünk autóval 06.01-től, de 06.13.-án este jönnünk kell haza, vagyis nem tudjuk kitölteni a turnust. A kérdésem: Mivel eddig úgy látom az előttünk levő héten senki nem foglalt a 201-be, van-e lehetőség beköltöznünk már péntek délután vagy este, tehát 05.31.-én, mert így tudnánk érkezni?
Kedves Tibor! Amennyiben jovo heten sem erkezik foglalas a szobara, akkor nincs akadalya annak, hogy penteken elfoglaljak szobat, ezt azonban csak jovo het csutortokon fogjuk latni a foglalasok lezarasakor. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-05-20 06:47:32
Higyisán Dóra írta ekkor: 2013-05-13 17:46:37
Kedves Ági! Júliusba utazunk Tolóba, az Elenába lesz a szállásunk. Érdeklődnék, h milyen konyhai felszerelés áll majd a rendelkezésünkre. Válaszodat előre is köszönöm. Üdv: Dóri
Kedves Dori! Az Eleana aprtmanhaz konyhafulkeje csak alap fozocskezeshez van felszerelve. (villanyrezso, egy kisebb, egy nagyobb labos, pohar, tanyer evoeszkoz, hutoszekreny). Udv. Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-05-20 06:44:20
Tarsoly Ferencné írta ekkor: 2013-05-12 19:38:44
Kedves Ági! Köszönöm válaszát, és még azt szeretném kérdezni, hogy a félpanzió hogy működik, mivel még eddig nem fizettünk be ilyen ellátásra. Milyen módon fogják tudni az étteremben , hogy mi odamehetünk étkezni?
Kedves Erika! A felpanzio eseteben erkezeskor, illetve a delutani tajekoztato alkalmaval fogunk adni egy papirt, amit egyszer kell csak az etteremben elso este megmutatni. Udv. Agi