(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

dr.Virág Gézáné Dátum: 2013-06-01 14:03:10
Kedves Bihari Ági! Tavaly szeptember közepétől nyraltunk két hétig Tolo-ban. Ez olyan jól sikerült, hogy idén ugyanezen időpontban megismételjük, csak most a Stella apartmanban fogunk lakni. Kettő kérdésünk lenne: az első, hogy van -e a Stellában a lepedőn kívül takaró? Másik kérdésünk: jelenleg hány fokos a tenger hőmérséklete, illetve június közepére körülbelül mi várható? Viszontlátásig is ölel: Virág házaspár, Sára és Géza
Bihari Agi Dátum: 2013-05-31 19:02:47
Kiss írta ekkor: 2013-05-29 21:48:13
Kedves Ági! Június 8-ai turnussal tervezünk menni Tolora. Kicsit aggódom az időjárás miatt. Lehet már olyankor fürödni a tengerben? Köszönöm a választ! :)
Aggodalomra semmi ok :-) mar most is lehet furdeni a tengerben. Itt mar kb masfel honapja 30 fok koruli a homerseklet, volt ideje melegedni a viznek. Udvozlettel Bihari Agi
Kiss Dátum: 2013-05-29 21:48:13
Kedves Ági! Június 8-ai turnussal tervezünk menni Tolora. Kicsit aggódom az időjárás miatt. Lehet már olyankor fürödni a tengerben? Köszönöm a választ! :)
Bihari Agi Dátum: 2013-05-29 17:42:19
Kedves Tibor! Varjuk Onoket penteken. Az utazasi iroda, reggel 9:30-tol 13:00-ig, es delutan 18:00-21:00 ig van nyitva. Udvozlettel Bihari Agi
Zágonyi Tibor Dátum: 2013-05-29 13:35:10
Bihari Agi írta ekkor: 2013-05-22 11:29:12
Kedves Tibor! Amennyiben jovo heten sem erkezik foglalas a szobara, akkor nincs akadalya annak, hogy penteken elfoglaljak szobat, ezt azonban csak jovo het csutortokon fogjuk latni a foglalasok lezarasakor. Udvozlettel Bihari Agi
Kedves Ági! Köszönöm a választ, úgy láttam senki sem foglalt, így péntek délután remélem szerencsésen odaérve találkozunk. Pontos időpontot nem tudok mondani az érkezésre. Nem akarom, hogy hozzánk igazítsa a programját, a Culture Travel irodát nyilván megtalálom, vagy felhívom és akkor egyeztetünk. De ha megírja hogy legyen, megköszönöm!