Kedves Tibor! Amennyiben jovo heten sem erkezik foglalas a szobara, akkor nincs akadalya annak, hogy penteken elfoglaljak szobat, ezt azonban csak jovo het csutortokon fogjuk latni a foglalasok lezarasakor. Udvozlettel Bihari Agi
Kedves Ági! Köszönöm a választ, úgy láttam senki sem foglalt, így péntek délután remélem szerencsésen odaérve találkozunk. Pontos időpontot nem tudok mondani az érkezésre. Nem akarom, hogy hozzánk igazítsa a programját, a Culture Travel irodát nyilván megtalálom, vagy felhívom és akkor egyeztetünk. De ha megírja hogy legyen, megköszönöm!