(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-05-20 06:40:19
Bónisné Simon Éva írta ekkor: 2013-05-12 19:09:39
Kedves Ági! Júliusba megyünk először Toloba 2 hétre a Stella apartmanba. Érdeklődni szeretnék, hogy az apartman 2 ágyas szobáiban van e villanyrezsó, vagy csak mikró van. A katalógus leírásában és a képeken én nem látok csak mikrót. Valamint az is érdekelne, hogy a parton bérelhető-e napernyő és napágy. Üdv: Éva
Kedves Eva! A Stella apartmanhaz minden apartmanjaban van villany rezso is a mikrohullamu suto mellett. A tengerparton tobb helyen is van lehetoseg, napagyak es napernyok berlesere. Udv. Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-05-20 06:38:07
Kovács András írta ekkor: 2013-05-02 13:20:57
Kedves Grandtours, kedves Ági! Az után érdeklődnék, hogy a Demos és a Dimitra apartmanban a 3 ágyas szobákban mit jelent a pótágy? A szokásos szállodai kempingágyszerűség? Azért ez a 2 apartman jöhet csak szóba, mert ezekben van csak wifi, de a pótágy kérdés eléggé elrettent. 2 hétig nem valami kényelmes megoldás, pláne, ha nyaralni, pihenni megy az ember. Köszönöm, András
Kedves Andras! A potagyakon mind a ket apartmanhazban normal matrac van, igyez nem szokott kellemetlenseget okozni. A Dimitraban az agy alol huzhato ki, es emelheto fel a 3. agy, a Demos apartmanban az osszecsukhato agy van, vastag matraccal. Udvozlettel Bihari Agi
Zágonyi Tibor Dátum: 2013-05-14 13:27:44
Kedves Ági! Gondolom már lent van Toló-ban. Mi a Dimitra 201-be megyünk autóval 06.01-től, de 06.13.-án este jönnünk kell haza, vagyis nem tudjuk kitölteni a turnust. A kérdésem: Mivel eddig úgy látom az előttünk levő héten senki nem foglalt a 201-be, van-e lehetőség beköltöznünk már péntek délután vagy este, tehát 05.31.-én, mert így tudnánk érkezni?
Higyisán Dóra Dátum: 2013-05-13 17:46:37
Kedves Ági! Júliusba utazunk Tolóba, az Elenába lesz a szállásunk. Érdeklődnék, h milyen konyhai felszerelés áll majd a rendelkezésünkre. Válaszodat előre is köszönöm. Üdv: Dóri
Tarsoly Ferencné Dátum: 2013-05-12 19:38:44
Bihari Agi írta ekkor: 2013-04-09 15:41:59
Kedves Erika! Orulok, hogy ujra talakozunk nyaron! Argosban, ahogy Nafplioban is, szerdan es szombaton van piac. Az arak termeszetesen valtoztak, de nem lett sokkal dragabb, Nafplioban es Argosban is van tobb lehetoseg olcson bevasarolni (Lidl, Marinopoulos stb.)Agi
Kedves Ági! Köszönöm válaszát, és még azt szeretném kérdezni, hogy a félpanzió hogy működik, mivel még eddig nem fizettünk be ilyen ellátásra. Milyen módon fogják tudni az étteremben , hogy mi odamehetünk étkezni?