(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bónisné Simon Éva Dátum: 2013-05-12 19:09:39
Kedves Ági! Júliusba megyünk először Toloba 2 hétre a Stella apartmanba. Érdeklődni szeretnék, hogy az apartman 2 ágyas szobáiban van e villanyrezsó, vagy csak mikró van. A katalógus leírásában és a képeken én nem látok csak mikrót. Valamint az is érdekelne, hogy a parton bérelhető-e napernyő és napágy. Üdv: Éva
Felföldi Attila Dátum: 2013-05-06 19:55:09
Bihari Agi írta ekkor: 2013-05-01 17:32:20
Kedves Attila! Szeptember vege, oktober elej a legkedvezobb a kirandulasok szempontjabol. A tenger ilyenkor a legjobb homersekletu a forro nyarak utan, az idojarasra persze nincs biztos elorejelzes, a tapasztalatok szerint kellemes strandidio van ilyenkor is, de egy-egy zapor is elofordulhat. Udv. Agi
Kedves Ági! Köszönöm a válaszát. smile sokat segített a döntésben.Remélhetőleg a jövő hónapban már le is foglaljuk a szállást. A zápor nem zavar, csak ne tartson sokáig. smile Üdv: Attila
Kovács András Dátum: 2013-05-02 13:20:57
Kedves Grandtours, kedves Ági! Az után érdeklődnék, hogy a Demos és a Dimitra apartmanban a 3 ágyas szobákban mit jelent a pótágy? A szokásos szállodai kempingágyszerűség? Azért ez a 2 apartman jöhet csak szóba, mert ezekben van csak wifi, de a pótágy kérdés eléggé elrettent. 2 hétig nem valami kényelmes megoldás, pláne, ha nyaralni, pihenni megy az ember. Köszönöm, András
Bihari Agi Dátum: 2013-05-01 17:40:19
Kedves Lili! Oktober egy kicsit olyan mint a majus...minden elofordulhat, lehet, hogy egy hetig 30 fok lesz, de az esos napokat, inkabb orakat sem lehet kizarni. Kirandulasokra ez a legalkalmasabb idoszak, es a tenger is kellemes homersekletu a forro nyar utan. Az uzletek oktober kozepeig, vegeig nyitva vannak. Udv.; Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-05-01 17:36:27
Takács Sára írta ekkor: 2013-04-21 18:04:03
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék azzal kapcsolatban, hogy az augusztus 17-24. közötti turnusban össze szokott-e jönni a megfelelő létszám a fakultatív programokhoz, mivel nekem úgy tűnt, hogy kevésbé telítettek a szállások, mint az előző hetekben. Illetve az étkezésre akkor is be lehet fizetni, ha nem a felsorolt két szállást választjuk (Hotel Romvi és Dimitra)? Milyen ételekre lehet számítani? Megéri? Nekem pl. "speciálisabb" étrendet kell követni, csökkentett szénhidráttartalmú ételek előfordulnak? Köszönöm Sára :)
Kedves Sara! A Grand Tours toloi partnerirodaja a Culture Travel tobb mas irodaval is egyutt dolgozik a kirandulsok tekinteteben, igy bizunk benne, hogy lesz megfelelo letszam. Etkezesre termeszetesen apartmantol fuggetlenul be lehet fizetni, lehet egyeztetni a Romvi ettermevel a menut illetoen, de az ettermi arak is normalis szinten mozognak igy akar minden nap mas-mas helyet is kiprobalhatnak. Udv. Bihari Agi