Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék azzal kapcsolatban, hogy az augusztus 17-24. közötti turnusban össze szokott-e jönni a megfelelő létszám a fakultatív programokhoz, mivel nekem úgy tűnt, hogy kevésbé telítettek a szállások, mint az előző hetekben. Illetve az étkezésre akkor is be lehet fizetni, ha nem a felsorolt két szállást választjuk (Hotel Romvi és Dimitra)? Milyen ételekre lehet számítani? Megéri? Nekem pl. "speciálisabb" étrendet kell követni, csökkentett szénhidráttartalmú ételek előfordulnak? Köszönöm Sára :)
Kedves Sara! A Grand Tours toloi partnerirodaja a Culture Travel tobb mas irodaval is egyutt dolgozik a kirandulsok tekinteteben, igy bizunk benne, hogy lesz megfelelo letszam. Etkezesre termeszetesen apartmantol fuggetlenul be lehet fizetni, lehet egyeztetni a Romvi ettermevel a menut illetoen, de az ettermi arak is normalis szinten mozognak igy akar minden nap mas-mas helyet is kiprobalhatnak. Udv. Bihari Agi