Kedves Ági! Köszönöm a válaszát. Így sokkal könnyebben tudunk választani. Még annyi kérdésem lenne, hogy szeptember végén átlagosan milyen az idő? Akkor szeretnénk elmenni, ha a minden összejön. Kefalónián már kétszer is voltunk, ott csodálatos volt az idő, bár szeptember elején voltunk mindkétszer.
Üdv: Felföldi Attila
Kedves Attila! Szeptember vege, oktober elej a legkedvezobb a kirandulasok szempontjabol. A tenger ilyenkor a legjobb homersekletu a forro nyarak utan, az idojarasra persze nincs biztos elorejelzes, a tapasztalatok szerint kellemes strandidio van ilyenkor is, de egy-egy zapor is elofordulhat. Udv. Agi