(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-05-01 17:32:20
Felföldi Attila írta ekkor: 2013-04-12 21:58:08
Kedves Ági! Köszönöm a válaszát. Így sokkal könnyebben tudunk választani. Még annyi kérdésem lenne, hogy szeptember végén átlagosan milyen az idő? Akkor szeretnénk elmenni, ha a minden összejön. Kefalónián már kétszer is voltunk, ott csodálatos volt az idő, bár szeptember elején voltunk mindkétszer. Üdv: Felföldi Attila
Kedves Attila! Szeptember vege, oktober elej a legkedvezobb a kirandulasok szempontjabol. A tenger ilyenkor a legjobb homersekletu a forro nyarak utan, az idojarasra persze nincs biztos elorejelzes, a tapasztalatok szerint kellemes strandidio van ilyenkor is, de egy-egy zapor is elofordulhat. Udv. Agi
Bicskei Lili Luca Dátum: 2013-04-24 07:58:47
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy Tolóban vajon milyen idő van október közepén? Konkrétan az utolsó turnust néztük de több okból tartunk tőle. Pl. lehet, hogy nem jön össze az elegendő létszám vagy rossz időnk lesz és hogy ilyenkor már nincsenek nagyon nyitva az üzletek! Kérlek titeket, hogy ha tudtok erről valami infót segítsetek!
Takács Sára Dátum: 2013-04-21 18:04:03
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék azzal kapcsolatban, hogy az augusztus 17-24. közötti turnusban össze szokott-e jönni a megfelelő létszám a fakultatív programokhoz, mivel nekem úgy tűnt, hogy kevésbé telítettek a szállások, mint az előző hetekben. Illetve az étkezésre akkor is be lehet fizetni, ha nem a felsorolt két szállást választjuk (Hotel Romvi és Dimitra)? Milyen ételekre lehet számítani? Megéri? Nekem pl. "speciálisabb" étrendet kell követni, csökkentett szénhidráttartalmú ételek előfordulnak? Köszönöm Sára :)
Felföldi Attila Dátum: 2013-04-12 21:58:08
Bihari Agi írta ekkor: 2013-04-09 15:51:09
Kedves Attila! A Demos apartman valoban megfelel ennek az "elvarasnak! A nap a tenger felol kel fel es a hegy mogott nyugszik , igy a Demos es az Eleana teraszai is arnyekosak a delutani oraktol. A szomszed fala nem egy meterre van hiszen a Demoshoz felvezeto ut mellett ott van az apartmanhaz sajot parkoloja is, es csak aztan jonnek szomszedok. A 400-as es 500-as szobakbol a tengert is latni (minel feljebb, annal jobb). Agi
Kedves Ági! Köszönöm a válaszát. Így sokkal könnyebben tudunk választani. Még annyi kérdésem lenne, hogy szeptember végén átlagosan milyen az idő? Akkor szeretnénk elmenni, ha a minden összejön. Kefalónián már kétszer is voltunk, ott csodálatos volt az idő, bár szeptember elején voltunk mindkétszer. Üdv: Felföldi Attila
Csaba Dátum: 2013-04-10 21:21:51
Bihari Agi írta ekkor: 2013-04-09 15:54:14
Kedves Csaba! A foldszinti 4 agyas szobaknal kenyelmesen elfer a teraszon az asztal es a negy szek, itt altalaban a korlathoz rogzitet ruhaszarito van, a fenti szobaknak joval kisebb a terasza, itt az asztal es a szekek mellett csak ruhaszarito kotel kihuzasara van lehetoseg. Agi
Kedves Ági! Köszönöm! smile