Kedves Ági! Mi már negyedszer megyünk idén júniusba Toloba, mindig jól éreztük magunkat, ezért hiába nézegettük a jobbnál jobb helyeket, ahol még nem voltunk, csak ez mellett döntöttünk. Sok helyre el lehet jutni ,barátságosak az emberek és hát a tenger csodás. Utoljára 2007-ben voltunk , ezért érdeklődnék , hogy Argoszban van-e még nagy piac és melyik napokon? Mennyire változtak az árak azóta Toloba? Válaszodat várva előre is köszönöm Tarsoly Ferencné, Erika
Kedves Erika! Orulok, hogy ujra talakozunk nyaron! Argosban, ahogy Nafplioban is, szerdan es szombaton van piac. Az arak termeszetesen valtoztak, de nem lett sokkal dragabb, Nafplioban es Argosban is van tobb lehetoseg olcson bevasarolni (Lidl, Marinopoulos stb.)Agi