(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-04-09 15:54:14
Csaba írta ekkor: 2013-04-07 19:01:26
Üdv! Az Eleana apartman 4 ágyas szobáinál az erkélyen van műanyag asztal 4 db székkel,valamint ruhaszárító is van? Köszönöm
Kedves Csaba! A foldszinti 4 agyas szobaknal kenyelmesen elfer a teraszon az asztal es a negy szek, itt altalaban a korlathoz rogzitet ruhaszarito van, a fenti szobaknak joval kisebb a terasza, itt az asztal es a szekek mellett csak ruhaszarito kotel kihuzasara van lehetoseg. Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-04-09 15:51:09
Felföldi Attila írta ekkor: 2013-04-07 22:55:38
Kedves Ági! Idén Tolót néztem ki úti célnak. Másod magammal mennék. A vonzó Tolóban az, hogy sok ókori történelmi emlék van a fakultaív programok közt, szeretnénk ezeket is látni. Abban szeretném a segítségét kérni, hogy melyik apartmanházban található olyan szoba, amelyik rendelkezik olyan erkéllyel, ami a délutáni óráktól már árnyékos. Nem baj, ha az ajtón kilépve nem egyből a tengerbe esünk. smile Alföldi gyerekek vagyunk, hozzá szoktunk a nagy gyalogtűrákhoz. smile A Demos apartman pl ilyen lenne? Viszont a szomszéd fala, ami alig egy méterre van az erkélytől nem igazán vonzó látvány. Előre is köszönöm a segítségét. A szeptemberi viszontlátásig üdvözlettel: Felföldi Attila
Kedves Attila! A Demos apartman valoban megfelel ennek az "elvarasnak! A nap a tenger felol kel fel es a hegy mogott nyugszik , igy a Demos es az Eleana teraszai is arnyekosak a delutani oraktol. A szomszed fala nem egy meterre van hiszen a Demoshoz felvezeto ut mellett ott van az apartmanhaz sajot parkoloja is, es csak aztan jonnek szomszedok. A 400-as es 500-as szobakbol a tengert is latni (minel feljebb, annal jobb). Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-04-09 15:46:37
Anikó írta ekkor: 2013-04-05 21:44:19
Kedves Ági! Szeptember 14-21-ig megyünk Tolóba a Dimitra apartmanba. Kérdésünk, hogy van-e esély arra, hogy ebben az időpontban az athéni fakultatív kirándulásra meg lesz-e a megfelelő létszám. Mi az elmúlt évek tapasztalata ebben az időszakban, indult-e athéni városlátogatás? Másik kérdés: milyen időjárási viszonyokra lehet számítani? Előre is köszi! Anikó
Kedves Aniko! Sajnos ezt elore nem tudom garantalni, de bizom benne, hogy nem lesz gond,va tavalyi evben sajnos valoban elofordult, hogy nem tudtunk egy-egy kirandulast inditani a nagyon alacsony letszam miatt, a tobbi evben (2006 ota) ritkan fordult elo, hogy az atheni kirandulasra nem jott ossze a letszam. Szeptember egy olyan honap amikor az idojaras szempontjabol minden elofordulhat, lehet 43 fok-os meleg, de lehetnek esos napok is, az atlag homerseklet 28-3 fok korul van, a tenger ilyenkor a legjobb homersekletu. Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-04-09 15:41:59
Tarsoly Ferencné írta ekkor: 2013-04-04 20:15:40
Kedves Ági! Mi már negyedszer megyünk idén júniusba Toloba, mindig jól éreztük magunkat, ezért hiába nézegettük a jobbnál jobb helyeket, ahol még nem voltunk, csak ez mellett döntöttünk. Sok helyre el lehet jutni ,barátságosak az emberek és hát a tenger csodás. Utoljára 2007-ben voltunk , ezért érdeklődnék , hogy Argoszban van-e még nagy piac és melyik napokon? Mennyire változtak az árak azóta Toloba? Válaszodat várva előre is köszönöm Tarsoly Ferencné, Erika
Kedves Erika! Orulok, hogy ujra talakozunk nyaron! Argosban, ahogy Nafplioban is, szerdan es szombaton van piac. Az arak termeszetesen valtoztak, de nem lett sokkal dragabb, Nafplioban es Argosban is van tobb lehetoseg olcson bevasarolni (Lidl, Marinopoulos stb.)Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-04-09 15:38:24
NAGY ZOLTÁN írta ekkor: 2013-04-04 19:17:30
Kedves Ági! Párommal 07.27-én érkezünk busszal Toloba,szállásunk Eleana apartmanban lesz.Kérdéseim a következők lennének.Útlevelem a múlthónapban járt le, szükséges-e a meghosszabbítása? A másik kérdésem pedig az lenne,hogy a szállást hány óra felé lehet elfoglalni?Várom válaszod.Üdvözlettel Nagy Zoltán
Kedves Zoltan! Az ervenyes szabalyok szerint Szerbiaban es Macedonian is keresztul lehet utazni az uj tipusu (kartya) szemelyi igyazolvannyal, nem szukseges utlevel. A szallasokat reggeltol folyamatosan takaritjak, a szobakat altalaban 2 ora korul lehet atvenni, de addig is van lehetoseg az apartmannal lerakni a csomagokat. Agi