(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Felföldi Attila Dátum: 2013-04-07 22:55:38
Kedves Ági! Idén Tolót néztem ki úti célnak. Másod magammal mennék. A vonzó Tolóban az, hogy sok ókori történelmi emlék van a fakultaív programok közt, szeretnénk ezeket is látni. Abban szeretném a segítségét kérni, hogy melyik apartmanházban található olyan szoba, amelyik rendelkezik olyan erkéllyel, ami a délutáni óráktól már árnyékos. Nem baj, ha az ajtón kilépve nem egyből a tengerbe esünk. smile Alföldi gyerekek vagyunk, hozzá szoktunk a nagy gyalogtűrákhoz. smile A Demos apartman pl ilyen lenne? Viszont a szomszéd fala, ami alig egy méterre van az erkélytől nem igazán vonzó látvány. Előre is köszönöm a segítségét. A szeptemberi viszontlátásig üdvözlettel: Felföldi Attila
Csaba Dátum: 2013-04-07 19:01:26
Üdv! Az Eleana apartman 4 ágyas szobáinál az erkélyen van műanyag asztal 4 db székkel,valamint ruhaszárító is van? Köszönöm
Anikó Dátum: 2013-04-05 21:44:19
Kedves Ági! Szeptember 14-21-ig megyünk Tolóba a Dimitra apartmanba. Kérdésünk, hogy van-e esély arra, hogy ebben az időpontban az athéni fakultatív kirándulásra meg lesz-e a megfelelő létszám. Mi az elmúlt évek tapasztalata ebben az időszakban, indult-e athéni városlátogatás? Másik kérdés: milyen időjárási viszonyokra lehet számítani? Előre is köszi! Anikó
S. Krisztina Dátum: 2013-04-05 19:59:52
Sziasztok kedves Tolóba utazók! Felrakok kettő nagyon jó térképet,hátha valaki még nem ismeri.Kedvcsinálónak nagyon jó főleg ezeken az esős napokon.http://gigapan.com/gigapans/98811 http://gigapan.com/gigapans/121852...
Tarsoly Ferencné Dátum: 2013-04-04 20:15:40
Kedves Ági! Mi már negyedszer megyünk idén júniusba Toloba, mindig jól éreztük magunkat, ezért hiába nézegettük a jobbnál jobb helyeket, ahol még nem voltunk, csak ez mellett döntöttünk. Sok helyre el lehet jutni ,barátságosak az emberek és hát a tenger csodás. Utoljára 2007-ben voltunk , ezért érdeklődnék , hogy Argoszban van-e még nagy piac és melyik napokon? Mennyire változtak az árak azóta Toloba? Válaszodat várva előre is köszönöm Tarsoly Ferencné, Erika