(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

NAGY ZOLTÁN Dátum: 2013-04-04 19:17:30
Kedves Ági! Párommal 07.27-én érkezünk busszal Toloba,szállásunk Eleana apartmanban lesz.Kérdéseim a következők lennének.Útlevelem a múlthónapban járt le, szükséges-e a meghosszabbítása? A másik kérdésem pedig az lenne,hogy a szállást hány óra felé lehet elfoglalni?Várom válaszod.Üdvözlettel Nagy Zoltán
Bihari Agi Dátum: 2013-03-25 19:58:38
Berkó Jánosné írta ekkor: 2013-03-21 17:49:47
Kedves Ági! Szeretnék érdeklődni, hogy az üzletek dollárt elfogadnak-e , vagy CSAK eurót? Válaszod Köszönöm. Bné.Irén
Kedves Iren! Az uzletek csak az eurot fogadjak el, leven ez a hivatalos fizetoeszkoz, tobb bankautomata is van a faluban, ahol lehet keszpenzt felvenni, illetve van lehetoseg penzvaltasra is az utazasi irodakban. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-03-25 19:53:05
Drajkó Bernadett írta ekkor: 2013-03-20 08:44:46
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék, hogy Tolóból szerveztek-e Delfi és Olympia fakultatív kirándulásokat. Előre is köszönöm a válaszodat. Üdvözlettel: Detti
Kedves Detti! Terveink szerint Olympia iden szerepel a programunkban, de termeszetesen ez is, mint minden buszos kirandulas letszamfuggo. Remeljuk lesz eleg erdeklodo a kirandulasok inditasahoz. Delfibe nem szervezunk innen kirandulast, az asatasi terulet tavolsaga miatt, ez a klasszikus korut resze, amikor Toloba jovet a busz megall itt is! Udvozlettel : Bihari Agi
Szekeres Éva Dátum: 2013-03-25 15:24:32
Bihari Agi írta ekkor: 2013-03-10 20:08:05
Kedves Eva! Majusban meg szinte minden elofordulhat az idojaras szempontjabol, napkozben altalaban mar meleg van, de estere, ejszakara mindenkeppen kell egy-egy melegebb ruhadarab, a viz 10-20 fok korul van, iden nem volt hideg tel, igy nem sokat hult a tenger, most meg egy kicsit hideg de most is vannak akik furdenek a tengerben...a helyiek kozul sokan vannak akik nem hagyjak abba az uszast a teli honapokban sem. Nyar elejen elofordulhat 35 fokos meleg is, de ugyanugy esos napok is lehetnek. A majusi idojaras temajara terjunk vissza, amikor mar kozelebb leszunk az idoponthoz. Nafplioban szerdan es szombaton van piac, ahol fuszer, tea, mez beszerezheto, de a sajtot ne itt keressuk. A varosban van tobb nagyobb uzlet,a hol jo aron megtalaljak majd ezt is. Internet hasznalatra tobb lehetoseg is van, tobb apartmanban van wifi, amit lehet hasznalni (akkor is ha nem ott laknak), szinte minden kavezoban is van vezetek nelkui internet. Udvozlettel : Bihari Agi
Kedves Ági! Köszönöm szépen a válaszokat. Delphibe el lehet jutni busszal, és mennyi idő, illetve pénz az út? Esetleg terveztek idén tavasszal oda fakultatív programot?
Berkó Jánosné Dátum: 2013-03-21 17:49:47
Kedves Ági! Szeretnék érdeklődni, hogy az üzletek dollárt elfogadnak-e , vagy CSAK eurót? Válaszod Köszönöm. Bné.Irén