Kedves Eva! Majusban meg szinte minden elofordulhat az idojaras szempontjabol, napkozben altalaban mar meleg van, de estere, ejszakara mindenkeppen kell egy-egy melegebb ruhadarab, a viz 10-20 fok korul van, iden nem volt hideg tel, igy nem sokat hult a tenger, most meg egy kicsit hideg de most is vannak akik furdenek a tengerben...a helyiek kozul sokan vannak akik nem hagyjak abba az uszast a teli honapokban sem. Nyar elejen elofordulhat 35 fokos meleg is, de ugyanugy esos napok is lehetnek. A majusi idojaras temajara terjunk vissza, amikor mar kozelebb leszunk az idoponthoz. Nafplioban szerdan es szombaton van piac, ahol fuszer, tea, mez beszerezheto, de a sajtot ne itt keressuk. A varosban van tobb nagyobb uzlet,a hol jo aron megtalaljak majd ezt is. Internet hasznalatra tobb lehetoseg is van, tobb apartmanban van wifi, amit lehet hasznalni (akkor is ha nem ott laknak), szinte minden kavezoban is van vezetek nelkui internet. Udvozlettel : Bihari Agi
Kedves Ági! Köszönöm szépen a válaszokat. Delphibe el lehet jutni busszal, és mennyi idő, illetve pénz az út? Esetleg terveztek idén tavasszal oda fakultatív programot?