(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Drajkó Bernadett Dátum: 2013-03-20 08:44:46
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék, hogy Tolóból szerveztek-e Delfi és Olympia fakultatív kirándulásokat. Előre is köszönöm a válaszodat. Üdvözlettel: Detti
Deákné Tóth Teréz Dátum: 2013-03-17 13:44:05
Kokauszkiné Tóth Edit írta ekkor: 2013-02-28 21:30:07
Ugyan nem vagyok Grand Tours dolgozó, de szeptemberben voltunk a Stella 16-os szobájában. Két lapos villanyrezsó van az apartmanban, és jól felszerelt konyha. Kokauszkiné
Kedves Edit! Köszönöm szépen az információt. Kérem írjon még néhány sort az apartmanról, főleg a 16-os szobáról, hogy Önöknek mennyire volt jó választás? Nem zajos -e a szoba? Esetleg a fakultatív kirándulásokról is örömmel vennék néhány infót. Előre is köszönöm! Üdvözlettel: Deákné
Bihari Agi Dátum: 2013-03-10 20:10:19
Soósné Csuhaj Mária írta ekkor: 2013-03-07 13:57:27
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék Tőled mivel törzshelyünket a Stella 11-es szobát még januárban lefoglalták, hogy Te a Démos egyetlen négy ágyasa (két légterű) vagy a Dimitra négy ágyasai és az Elena Fsz 4-es négy ágyas egy ágy talán valami külön légtérben közül melyiket javasolnád nekünk. Leirom az email cimem is [email protected] Válaszodat előre is köszönöm. Remélem augusztusban találkozunk. Puszil a Soós család
Sziasztok! Nagyon orulok, hogy iden is szerepel Tolo a terveitek kozt!!!! Remelem talalkozunk, addig is a legjobbakat kivanom a csalad minden tagjanak. Kuldok e-mailt. Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-03-10 20:08:05
Szekeres Éva írta ekkor: 2013-03-05 12:00:20
Kedves Mindenki! Májusra sikerült foglalnunk szállást, érdeklődök, hogy ilyen korán (május 15-től) milyen időjárás van Tolón? Napközben gondolom már meleg az idő, de milyen hőmérsékletű szokott lenni a víz, és mennyi eső esik? Nafplionban melyik nap van a piac? Fűszert, teát, mézet, sajtot szeretnék venni, gondolom ott jobban járok, mint az üdülőhelyen. Tolóban van valahol ingyenes wifi elérési lehetőség? Mi az Eleana apartmanba megyünk, ott úgy láttam semmi sincs az alap konyhán kívül, ezért érdekel, hogy hol lehet internethez hozzáférni. Előre is köszi.
Kedves Eva! Majusban meg szinte minden elofordulhat az idojaras szempontjabol, napkozben altalaban mar meleg van, de estere, ejszakara mindenkeppen kell egy-egy melegebb ruhadarab, a viz 10-20 fok korul van, iden nem volt hideg tel, igy nem sokat hult a tenger, most meg egy kicsit hideg de most is vannak akik furdenek a tengerben...a helyiek kozul sokan vannak akik nem hagyjak abba az uszast a teli honapokban sem. Nyar elejen elofordulhat 35 fokos meleg is, de ugyanugy esos napok is lehetnek. A majusi idojaras temajara terjunk vissza, amikor mar kozelebb leszunk az idoponthoz. Nafplioban szerdan es szombaton van piac, ahol fuszer, tea, mez beszerezheto, de a sajtot ne itt keressuk. A varosban van tobb nagyobb uzlet,a hol jo aron megtalaljak majd ezt is. Internet hasznalatra tobb lehetoseg is van, tobb apartmanban van wifi, amit lehet hasznalni (akkor is ha nem ott laknak), szinte minden kavezoban is van vezetek nelkui internet. Udvozlettel : Bihari Agi
Soósné Csuhaj Mária Dátum: 2013-03-07 13:57:27
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék Tőled mivel törzshelyünket a Stella 11-es szobát még januárban lefoglalták, hogy Te a Démos egyetlen négy ágyasa (két légterű) vagy a Dimitra négy ágyasai és az Elena Fsz 4-es négy ágyas egy ágy talán valami külön légtérben közül melyiket javasolnád nekünk. Leirom az email cimem is [email protected] Válaszodat előre is köszönöm. Remélem augusztusban találkozunk. Puszil a Soós család