Kedves Ági és Fórumozók!
Szeretnék érdeklődni a DEMOS Apartmanról kinek milyen tapasztalata van, jó és rossz egyaránt érdekel. Pl. felszereltség, tisztaság, milyen meredek a partról odavezető út, boltoktól, buszmegállótól való távolság. Melyik szobából van (jó) kilátás a tengerre? A fakultatív kirándulások általában honnan szoktak indulni és ez az indulási hely milyen messze van a DEMOS Apartmantól? A válaszokat előre is megköszönöm! Üdv.Éva
Kedves Éva! A Demos Apartmanban ugyan 3 éve laktunk, de nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Tiszta, rendezett, jól felszerelt. Nekem rossz tapasztalataim nem voltak. Az oda vezető út egy kicsit kaptatós, de egyáltalán nem vészes. Toloban egyébként nincs távolság, hiszen a főutca végigvezet a településen, és minden ott van. Ott megy végig a busz is, több megállója van, egyik sincs messze. Kb. 300 méteren belül több élelmiszerbolt, étterem van. A tengerpart távolsága sem több ennél, hacsak nem a széles nagystrandra akarunk elmenni, ami legalább egy kilométer. Üdvözlettel: Kokauszkiné