(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-02-25 08:10:14
Kovács Marianna írta ekkor: 2013-02-24 11:06:34
Kedves Grandtours Dolgozók! 2011-ben voltunk Tolon, a Romvi Hotelben, Önökkel! Nagyon jól éreztük magunkat! A fakultatív programok Önökkel voltak a legmesésebbek, megbízhatóak! Már évek óta járunk Görögországba! :-) A Tolon élő idegenvezető lányok bájosak, kedvesek, segítőkészek voltak! Puppi néniék szívélyesek, szorgalmasak!!! Ezúton sok ölelést küldünk Nekik!!! :-) Mindenkit csak biztatni tudok!!! Menjenek, fedezzék fel Görögországot!!! A média nem a kézzel fogható valóságot közvetíti, hanem a " Hírértéket".... Mi a gazdasági válságot, a békétlenséget annyiban tapasztaltuk, hogy még szorgosabbak voltak a vendéglátóink, a délutáni siesta idejében is kiszolgálták a vendégeket! Idén is megyünk!!! Idén is Önökkel! Hajrá!!!! Önöknek is, magunknak! Kovács Marianna
Kedves Marianna! Koszonjuk a kedves szavakat! Az udvozletet tovabbitjuk a Romvi szalloda fele is! Legyen nagyon kellemes az idei nyaralasuk is!!!!Udvozlettel: Bihari Agi
Kovács Marianna Dátum: 2013-02-24 11:06:34
Kedves Grandtours Dolgozók! 2011-ben voltunk Tolon, a Romvi Hotelben, Önökkel! Nagyon jól éreztük magunkat! A fakultatív programok Önökkel voltak a legmesésebbek, megbízhatóak! Már évek óta járunk Görögországba! :-) A Tolon élő idegenvezető lányok bájosak, kedvesek, segítőkészek voltak! Puppi néniék szívélyesek, szorgalmasak!!! Ezúton sok ölelést küldünk Nekik!!! :-) Mindenkit csak biztatni tudok!!! Menjenek, fedezzék fel Görögországot!!! A média nem a kézzel fogható valóságot közvetíti, hanem a " Hírértéket".... Mi a gazdasági válságot, a békétlenséget annyiban tapasztaltuk, hogy még szorgosabbak voltak a vendéglátóink, a délutáni siesta idejében is kiszolgálták a vendégeket! Idén is megyünk!!! Idén is Önökkel! Hajrá!!!! Önöknek is, magunknak! Kovács Marianna
Bihari Agi Dátum: 2013-02-22 17:02:09
Bernadett írta ekkor: 2013-02-12 15:08:15
Kedves Grand Tours! Érdeklődni szeretnék, hogy 2 felnőtt és egy 1 éves kisgyermeknek 3 fős apartmant kell-e foglanom vagy lehet 2 főst is? Egyénileg szeretnénk utazni miskolcról aútóval kb. a benzin és az aútópálya díjak menyibe kerülnek oda vissza? Válaszát előrre is köszönöm, üdv Betti.
Kedves Betti! Ket eves korig nem kell kulon agy a gyerekekenk, igy foglalhatnak ketagyas studiot is. Az autopalyadijak tavaly kb. 25000 Ft-ba kerultek, a tavolsag kb 1600 kilometer, az uzemanyag itt most 1,8-1,9 Euro korul van.Udvozlettel Bihari Agi
Bernadett Dátum: 2013-02-12 15:08:15
Kedves Grand Tours! Érdeklődni szeretnék, hogy 2 felnőtt és egy 1 éves kisgyermeknek 3 fős apartmant kell-e foglanom vagy lehet 2 főst is? Egyénileg szeretnénk utazni miskolcról aútóval kb. a benzin és az aútópálya díjak menyibe kerülnek oda vissza? Válaszát előrre is köszönöm, üdv Betti.
Farkasné Varga Gyöngyi Dátum: 2013-02-09 20:22:02
Mesi írta ekkor: 2013-02-05 16:36:02
Kedves Gyöngyi! Ha neked megfelelőbb, s itt nem szeretnéd megosztani az e-mail címed, akkor a [email protected] is küldhetsz egy mailt, amire válaszként el tudom küldeni azt a pár képet Tolo-ról és azokról a helyekről, amiket láttunk! Csodaszép! Üdv. Anita
Kedves Anita! Küldtem e-mailt, köszönöm az infókat :)