Kedves Gyöngyi!
Tolo egy főutcából álló kicsi, de annál hangulatosabb falucska, ahonnan tényleg jól megközelíthetők az ókori emlékek, ásatási területek, Athén, Korinthoszi-csatorna...
Nekünk az életünk eddigi legjobb, legtartalmasabb és legfárasztóbb nyaralása volt, mert az összes fakultatív programon részt vettünk (szerencsére összejött a létszám, s indult mind), valamint önállóan elmentünk Hydra és Spetzes szigetére, ill. megmásztuk a Nafplionban található Palamid-erődöt is. Fürdésre csak egy napunk maradt, de nem bántuk, mert célunk nem a fürdés, hanem az aktív pihenés volt, azaz, hogy minél többet lássunk a környék nevezetességeiből.
A szemetet reggel 5 és 6 között gyűjtik a kukásautók (mert akkor még nincs forgalom az amúgy is szűk utcában), ami hatalmas zajjal jár, de kibírtuk, minket nem nagyon zavart.
Az idegenvezető (Ági) is nagyon készséges volt mindenkihez.
Igaz, messze van Tolo, de mi még a 26 órás utazás során is nagyon jól éreztük magunkat.
Amennyiben szeretné, szívesen küldök pár képet azokról a helyekről, ahol jártunk, ha kapok egy e-mail címet. (tudom, hogy a képek inkább csak annak jelentenek valamit, aki átélte, de Önre bízom, én szívesen küldöm)
Tartalmas nyaralást és nagyon meleget kívánok!
Üdvözlettel:
Anita