(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Mesi Dátum: 2013-02-01 00:28:26
eső is csak egyszer szemerkélt, max. 10 percig!
Mesi Dátum: 2013-02-01 00:23:12
Kedves Gyöngyi! Mi 2011 szeptember első hetében voltunk Tolo-ban, akkor a hőmérséklet a 32 fokot minden egyes nap meghaladta. Üdvözlettel: Anita
Farkasné Varga Gyöngyi Dátum: 2013-01-27 18:59:09
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy Tolo-ban a 09.03-i hét körüli turnusokra mennyire volt a korábbi években jellemző az eső, illetve kb hány fok van átlagosan abban az időszakban? Még csak Paralián, Sartin és Nei Poriban voltam, de azok sokkal északabbra vannak, azon a részen egyszer voltam szeptember elején, de nem kockáztatnám megint, bár lehet hogy csak nem volt szerencsém... Előre is köszönöm! Gyöngyi
Bihari Agi Dátum: 2013-01-27 07:41:16
Magda Sándor írta ekkor: 2013-01-23 18:33:48
Kedves Ági! Úgy látom,változtak a Tolói fak. utazások programjai,legalábbis a Korinthosi és az Epidavrosi utakat illetően. Epidavrossal kapcsolatban még azt szeretném kérdezni,hogy kettő kőszinház van, a Ligourio falu mellett,Asklipio Epidavros,és tőle kb. 15 km-re az Archea Epidavros,az az érdekes hogy tökéletesen egyformák legalábbis a képeken. Melyik szerepel a programban? Ezenkivül még a Tolói autó és motor bérlés lehetőségeiről ha tudnál tájékoztatni? Junius 8-15-között megyünk az Eleanába. Köszi előre is. Magda Sándor
Kedves Sandor! A kirandulasban a Ligourio melletti szinhaz es a vele egy teruleten levo Asklepion szerpel, ez a legjobb allapotban megmaradt okori gorog szinhaz. Az autoberles tavaly 50 Euro/nap korul volt, a motor pedig 20-30 Euro ( a merettol fuggoen) nagyobb motorhoz szigoruan kerik a motoros jogositvanyt is.Udvozlettel: Bihari Agi
Magda Sándor Dátum: 2013-01-23 18:33:48
Kedves Ági! Úgy látom,változtak a Tolói fak. utazások programjai,legalábbis a Korinthosi és az Epidavrosi utakat illetően. Epidavrossal kapcsolatban még azt szeretném kérdezni,hogy kettő kőszinház van, a Ligourio falu mellett,Asklipio Epidavros,és tőle kb. 15 km-re az Archea Epidavros,az az érdekes hogy tökéletesen egyformák legalábbis a képeken. Melyik szerepel a programban? Ezenkivül még a Tolói autó és motor bérlés lehetőségeiről ha tudnál tájékoztatni? Junius 8-15-között megyünk az Eleanába. Köszi előre is. Magda Sándor