(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2013-01-10 15:18:58
Berencsi István írta ekkor: 2013-01-05 14:52:13
sziasztok! augusztus végén utazunk toloba, tudna valaki információval szolgálni, hogy hol érdemes anni, milyenek az árak, stb... a válaszokat előre is köszönöm
Kedves Istvan! Az ettermek kozul kiemelnem a Hotel Romvi tavarnajat, az Akrogiali ettermet, a Tsiros ettermet (gyros) es az Ilias tavernat (gyros). Amikor szemelyesen talalkozunk az Onok igenyeinek megfeleloen tudjuk az "etteremajanlot" pontositani. Tapasztalataim alapjan az arak nem lettek magasabbak az elmult evhez kepest. Udvozlettel Bihari Agi
Bihari Agi Dátum: 2013-01-10 15:13:53
Márta Károlyné írta ekkor: 2013-01-10 11:06:11
Kedves Ági! Nagyon boldog új évet kívánunk Nektek! Úgy néz ki a nyáron megint találkozunk. Üdvözlettel: Márta Károlyné
Mi is a legjobbakat kivanjuk a 2013-as evre is! Orulok, hogy ujra talalkozunk, varunk szeretettel! udvozlettel Bihari Agi
Márta Károlyné Dátum: 2013-01-10 11:06:11
Kedves Ági! Nagyon boldog új évet kívánunk Nektek! Úgy néz ki a nyáron megint találkozunk. Üdvözlettel: Márta Károlyné
Bihari Agi Dátum: 2013-01-08 07:50:29
S. Krisztina írta ekkor: 2013-01-02 18:57:08
Kedves Ági!Szeretném megkérdezni,hogy a Demos apartmanban augusztusban van e ingyen klíma a meghirdetettel ellentétben.Szeretnénk szobát foglalni,s ettől tettük függővé.Köszönettel:Kriszti.
Kedves Krisztina! Minden apartmanhaz eseteben a prospektusban illetve a honlapon megadott feltetelek ervenyesek. A Demosban nincs ingyen klima, de van a haznak sok mas elonye pl.: szunyoghalos nyilaszarok, ingyen wifi, sajat parkolo (ha autoval tervezik az utazast augusztuban ez fontos szempont). A magasabban fekvo szobakbol a tengert is latni. amennyiben a kedvezobb aru klima fontos akkor a Dimitra apartmant ajanlom (20 E / het). Udvozlettel Bihari Agi
Berencsi István Dátum: 2013-01-05 14:52:13
sziasztok! augusztus végén utazunk toloba, tudna valaki információval szolgálni, hogy hol érdemes anni, milyenek az árak, stb... a válaszokat előre is köszönöm