sziasztok! augusztus végén utazunk toloba, tudna valaki információval szolgálni, hogy hol érdemes anni, milyenek az árak, stb...
a válaszokat előre is köszönöm
Kedves Istvan! Az ettermek kozul kiemelnem a Hotel Romvi tavarnajat, az Akrogiali ettermet, a Tsiros ettermet (gyros) es az Ilias tavernat (gyros). Amikor szemelyesen talalkozunk az Onok igenyeinek megfeleloen tudjuk az "etteremajanlot" pontositani. Tapasztalataim alapjan az arak nem lettek magasabbak az elmult evhez kepest. Udvozlettel Bihari Agi