Kedves Ági! Volna máris egy kérdésem: Elafoniszoszt nagyon szeretném látni, de amint látom nincs túl közel Tolo-hoz Hajó nem indul véletlenül oda? Autóval elég hosszúnak tűnik, merthogy nagyot kell kerülni a térkép szerint, aztán meg az átkelés a szigetre....
Kedves Veronika! Elafonisosra sajnos nem megy hajo a kozelbol, Neapoliig kell elmenni, higy hajora szalhassunk,de ez ne keseritsen el, itt a kozelben is vannak gyonyoru szigetek es ha ragaszkodtok Elafonisoshoz,az sem lehetetlen. Udv. Agi