(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Tóthné Unger Veronika Dátum: 2012-12-22 21:12:20
Kedves Ági! Volna máris egy kérdésem: Elafoniszoszt nagyon szeretném látni, de amint látom nincs túl közel Tolo-hoz Hajó nem indul véletlenül oda? Autóval elég hosszúnak tűnik, merthogy nagyot kell kerülni a térkép szerint, aztán meg az átkelés a szigetre....
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2012-12-22 19:31:53
Kedves Ági! Mint leendő toloi utas, és "Grandos"törzsutas kívánok én is Neked Boldog karácsonyt. Most foglaltam Az Elenába júliusra. Remélem Kefalonia Zakynthos után is szép élményekben lesz részünk! :)
Bihari Agi Dátum: 2012-12-19 14:02:45
Kellemes Karacsonyt es egeszsegben, utazasban gazdag 2013-as evet kivanok!!! Jovore talalkozunk!Varunk szeretettel mindenkit!
Bihari Agi Dátum: 2012-12-13 13:13:04
Szathmári Katalin írta ekkor: 2012-12-11 19:30:15
Kedves Ági! Érdeklődnék, hogy a Demos apartman új szobáiból van-e kilátás a tengerre, vagy csak abba az irányba néznek. A 402-es szobából való kilátáshoz képest (amiben volt szerencsénk gyönyörködni) itt mi más? Ezek ugyan abban az épületrészben vannak, mint a recepció, vagy a másikban és melyik szinten? Nagyon köszönöm előre is a választ. Üdv. Katalin
Szia Katalin! Orulok, hogy ujra "hallok" feloled. Az uj szobak kozul a 403, 404 ugyanazon a szinten van, mint a 401-402, az 500-as szobak pedig ugyanabban az epuletreszben meg egy emelettel feljebb, a kilatas az altalad mar ismert szobahoz hasonloan jo!!! Udv. Agi
Szathmári Katalin Dátum: 2012-12-11 19:30:15
Kedves Ági! Érdeklődnék, hogy a Demos apartman új szobáiból van-e kilátás a tengerre, vagy csak abba az irányba néznek. A 402-es szobából való kilátáshoz képest (amiben volt szerencsénk gyönyörködni) itt mi más? Ezek ugyan abban az épületrészben vannak, mint a recepció, vagy a másikban és melyik szinten? Nagyon köszönöm előre is a választ. Üdv. Katalin