Köszönöm a Grand Toursnak ,hogy immár a második alkalommal biztosította a biztonságos , nyugalmas utazásomat Tolóba!Köszönet a sofőröknek amiért vigyáztak ránk, nagyon kedvesek voltak!!!Köszönet Áginak és Melindának segítőkész munkájukért, aranyosak voltak!!Aki még nem ismerné Tolót,egy nagyon hangulatos halászfalu a gyönyörű argoliszi öbölben,Peloponnészoszi-félszigeten.Homokos tengerpart, azúrkék tenger , megannyi szórakozási lehetőség várja az idelátogatót.Ellátogathatunk Epidavrosba , Nemeába, Athénba és rész vehetünk hajókiránduláson ,ahol Hydra és Spetses szigetét csodálahtjuk meg. Napflioban ,az ország egyik legszebb városban tehetünk sétákat.Nagyon jól éreztem magam, megannyi élménnyel tértünk haza.Én annyira megszerettem Tolót ,hogy jövőre is oda tervezem a nyaralást és ajánlom mindenkinek sok szeretettel , nem fognak csalódni!!!! Minden jót és találkozunk jövőre!! :)
Szia Anna! Varunk szeretettel jovore is!!!!