(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2012-11-06 08:34:43
Séllei Anna írta ekkor: 2012-11-01 18:47:11
Köszönöm a Grand Toursnak ,hogy immár a második alkalommal biztosította a biztonságos , nyugalmas utazásomat Tolóba!Köszönet a sofőröknek amiért vigyáztak ránk, nagyon kedvesek voltak!!!Köszönet Áginak és Melindának segítőkész munkájukért, aranyosak voltak!!Aki még nem ismerné Tolót,egy nagyon hangulatos halászfalu a gyönyörű argoliszi öbölben,Peloponnészoszi-félszigeten.Homokos tengerpart, azúrkék tenger , megannyi szórakozási lehetőség várja az idelátogatót.Ellátogathatunk Epidavrosba , Nemeába, Athénba és rész vehetünk hajókiránduláson ,ahol Hydra és Spetses szigetét csodálahtjuk meg. Napflioban ,az ország egyik legszebb városban tehetünk sétákat.Nagyon jól éreztem magam, megannyi élménnyel tértünk haza.Én annyira megszerettem Tolót ,hogy jövőre is oda tervezem a nyaralást és ajánlom mindenkinek sok szeretettel , nem fognak csalódni!!!! Minden jót és találkozunk jövőre!! :)
Szia Anna! Varunk szeretettel jovore is!!!!
Séllei Anna Dátum: 2012-11-01 18:47:11
Köszönöm a Grand Toursnak ,hogy immár a második alkalommal biztosította a biztonságos , nyugalmas utazásomat Tolóba!Köszönet a sofőröknek amiért vigyáztak ránk, nagyon kedvesek voltak!!!Köszönet Áginak és Melindának segítőkész munkájukért, aranyosak voltak!!Aki még nem ismerné Tolót,egy nagyon hangulatos halászfalu a gyönyörű argoliszi öbölben,Peloponnészoszi-félszigeten.Homokos tengerpart, azúrkék tenger , megannyi szórakozási lehetőség várja az idelátogatót.Ellátogathatunk Epidavrosba , Nemeába, Athénba és rész vehetünk hajókiránduláson ,ahol Hydra és Spetses szigetét csodálahtjuk meg. Napflioban ,az ország egyik legszebb városban tehetünk sétákat.Nagyon jól éreztem magam, megannyi élménnyel tértünk haza.Én annyira megszerettem Tolót ,hogy jövőre is oda tervezem a nyaralást és ajánlom mindenkinek sok szeretettel , nem fognak csalódni!!!! Minden jót és találkozunk jövőre!! :)
Bihari Agi Dátum: 2012-10-17 11:33:14
Domonkos Renáta írta ekkor: 2012-10-12 20:29:46
2012. szeptember 28-án indultunk ( 14 fős társaság ) Tolo-ra nyaralni! Szép Károly és Csápenszki László autóbuszvezetőkkel utaztunk odafelé és visszafelé is! Ezúton is szeretnénk megköszönni nekik a kedvességüket, türelmüket és biztonságos oda-vissza utat! Nagyon szuper,hogy van műholdas tv a buszokon, így nem maradtunk le sem az esti hírekről,sem visszafelé úton a Forma 1-ről :) ! A filmek is jók voltak nagyon! Viszont a Wifi nagyon hiányzott! (nemcsak a mi társaságunknak) ! Tolo szép,hangulatos város, igazi pihenésre alkalmas hely! Jó hogy ilyen közel van az apartmanokhoz a tenger :) ! Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönettel: Domonkos család Vass család Lőcsei család
Kedves Renata! Orulok, hogy jol ereztetek magatokat itt Toloban! Kivanom, hogy a jovo evi nyaralas is nagyon jol sikeruljon, barhol is legyen! Minden jot kivanunk! Udvozlet Tolobol!
Domonkos Renáta Dátum: 2012-10-12 20:29:46
2012. szeptember 28-án indultunk ( 14 fős társaság ) Tolo-ra nyaralni! Szép Károly és Csápenszki László autóbuszvezetőkkel utaztunk odafelé és visszafelé is! Ezúton is szeretnénk megköszönni nekik a kedvességüket, türelmüket és biztonságos oda-vissza utat! Nagyon szuper,hogy van műholdas tv a buszokon, így nem maradtunk le sem az esti hírekről,sem visszafelé úton a Forma 1-ről :) ! A filmek is jók voltak nagyon! Viszont a Wifi nagyon hiányzott! (nemcsak a mi társaságunknak) ! Tolo szép,hangulatos város, igazi pihenésre alkalmas hely! Jó hogy ilyen közel van az apartmanokhoz a tenger :) ! Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönettel: Domonkos család Vass család Lőcsei család
Bihari Agi Dátum: 2012-10-08 17:52:42
László Tamás írta ekkor: 2012-10-08 11:19:53
Kedves Melinda és Ági!! Először is szeretnék, köszönetet mondani segítőkészségetekért, és kedvességetekért. Nagyon jól éreztük magunkat ismét, immár sokadszor. Remélem tavasszal ismét találkozunk. Addig is jó pihenést, és feltöltődést kívánok a téli holtszezon alatt! Sok szeretettel gondolunk Rátok sokat emlegetjük az ott eltöltött örömteli napokat. Üdvözlettel: Tamás és Gabi.
Sziasztok! Szeretettel varunk titeket jovore is!!! Amig ujra talalkozunk addig is a legjobbakat kivanjuk nektek! Melinda es Agi