(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2012-09-12 18:40:50
Ignáth Antalné írta ekkor: 2012-09-12 10:35:49
Kedves Bihari Ági ! Szeretnék érdeklődni afelől, hogy van-e lehetőség Toloból Santorinire vagy Krétára eljutni és amennyiben igen milyen áron? Álmaimban ezek a helyek szerepelnek az első helyen a "Bakancslistámon" ahova nagyon szeretnék egyszer eljutni és nézem a térképen, hogy innen már "nincs olyan messze" mint itthonról legalábbis! Ráérsz a válasszal csak ha időd engedi, természetesen kivárom és akik közérdekűbb kérdésekkel fordulnak Hozzád azoknak segíts! Elnézést hogy ilyen egyedi kérdéssel fordulok Hozzád, de ha nem gond akkor várom válaszod, de ha nincs időd rám azt sem veszem rossz néven! Köszönettel: Ignáthné Kati Jó munkát, szép időt és minden jót kívánok Nektek a Toloi Grandosoknak !
Kedves Kati! A szigetekre Pireusbol indulo hajokkal lehet eljutni. Santorini a lassu hajoval (7 ora) kb 35E, a gyors (4 ora) kb 55-58E. Kreta valmivel dragabb, ide kell auto is. Van olyan hajout az egei tengeren, ami tobb szigetet erint, Mykonos, Kreta, Santorini, Pathmos...persze minden szigeten a kiszallasnal is koltesz penzt. Lehetoseg van eljutni a szigetekre, de persze nem lehet egy nap alatt megjarni. Errol az egei tengeri korutrol akar a MAHART-nal is lehet erdeklodni, ugy tudom ok (es mas cegek is) aruljak. Udv. Agi.
Ignáth Antalné Dátum: 2012-09-12 10:35:49
Kedves Bihari Ági ! Szeretnék érdeklődni afelől, hogy van-e lehetőség Toloból Santorinire vagy Krétára eljutni és amennyiben igen milyen áron? Álmaimban ezek a helyek szerepelnek az első helyen a "Bakancslistámon" ahova nagyon szeretnék egyszer eljutni és nézem a térképen, hogy innen már "nincs olyan messze" mint itthonról legalábbis! Ráérsz a válasszal csak ha időd engedi, természetesen kivárom és akik közérdekűbb kérdésekkel fordulnak Hozzád azoknak segíts! Elnézést hogy ilyen egyedi kérdéssel fordulok Hozzád, de ha nem gond akkor várom válaszod, de ha nincs időd rám azt sem veszem rossz néven! Köszönettel: Ignáthné Kati Jó munkát, szép időt és minden jót kívánok Nektek a Toloi Grandosoknak !
Dömösi Imre Dátum: 2012-09-11 19:42:16
Bihari Agi írta ekkor: 2012-09-11 11:41:33
Kedves Imre! Remelem meg talalkozunk Onokkel itt Toloban! A tovabbiakban is a minden jot kivanunk! Agi
Kedves Ági! Biztos, hogy fogunk még találkozni! Imre
Polyák István Dátum: 2012-09-11 18:22:48
Bihari Agi írta ekkor: 2012-09-11 11:37:45
Kedves Istvan! Tolobol Olympiaba el lehet jutni helyi tomegkozlekedessel, de eleg hosszu az ut, egy napon nehez ugy megoldani, hogy legyen eleg ido az asatasi teruleten is. Az utvonal Tolo-Nafplio-Tripoli-Pyrgos -Olympia . Lehet esetleg autot berelni es igy konnyebben megoldhato a dolog. Agi
Kedves Ági! Köszönöm az infót!Mivel mindenképpen elszeretnék menni Olympiába majd hajnalban indulok hogy időben odaérjek.Üdvözlettel István.
Bihari Agi Dátum: 2012-09-11 11:41:33
Dömösi Imre írta ekkor: 2012-09-10 17:52:29
Kedves Horváth Ibolya! A film címe Életrevalók. Itt szeretném megjegyezni, hogy Tolo eddigi legjobb görögországi élményem. Az Eleana apartman elhelyezkedése kiváló. Egyszerű, de minden ott van ami egy nyaraláshoz kell. Kilépsz és már mehetsz is a meleg tengerbe. A busz út hosszú, de ezt csak visszafelé sokalltuk. A szervezés kiváló, az idegenvezetők kedvesek és készségesek voltak. Az árak a boltokban magasak, az étteremben főétellel egy itallal 17-15 Euróból 2 fő jól tudott lakni. Az Ilias Tavernában négyen 60 Eurót fizettünk, 5 Euró borravaló volt benne. Igazi görög vendéglátásban volt részünk 2 személyes nagyon bőséges haltál, 2 girosz tál, 2 korsó sör, 2x2,5 dl bor és 2 Metaxa volt amit rendeltünk (az italok drágák a vendéglőkbe). Ajándékba kaptunk 2 pohár sört, 2 kupica Metaxát, 2 kupica valódi magyar barackpálinkát (magyar vendégeitől kapta ajándékba!) és 2 Amorettót. Pizzája ugyan nincs, de hozatott nagyon finomat mikor páromnak arra volt kedve, mert nem akartunk máshova menni! Ajánlanám még a sárga motorcsónak bérlési lehetőséget, csak 10 Euró 1 órára. Napflioba kötelező elmenni, a piacon kb. a boltokhoz képest féláron lehet gyümölcsöt vásárolni. A 999 lépcső is jó kihívás, megéri felmenni, csodás a panoráma. Köszönöm a szervezőknek, idegenvezetőknek. A később indulóknak jó nyaralást, szép élményeket kívánok! Imre
Kedves Imre! Remelem meg talalkozunk Onokkel itt Toloban! A tovabbiakban is a minden jot kivanunk! Agi