Kedves Horváth Ibolya!
A film címe Életrevalók.
Itt szeretném megjegyezni, hogy Tolo eddigi legjobb görögországi élményem. Az Eleana apartman elhelyezkedése kiváló. Egyszerű, de minden ott van ami egy nyaraláshoz kell. Kilépsz és már mehetsz is a meleg tengerbe. A busz út hosszú, de ezt csak visszafelé sokalltuk. A szervezés kiváló, az idegenvezetők kedvesek és készségesek voltak. Az árak a boltokban magasak, az étteremben főétellel egy itallal 17-15 Euróból 2 fő jól tudott lakni. Az Ilias Tavernában négyen 60 Eurót fizettünk, 5 Euró borravaló volt benne. Igazi görög vendéglátásban volt részünk 2 személyes nagyon bőséges haltál, 2 girosz tál, 2 korsó sör, 2x2,5 dl bor és 2 Metaxa volt amit rendeltünk (az italok drágák a vendéglőkbe). Ajándékba kaptunk 2 pohár sört, 2 kupica Metaxát, 2 kupica valódi magyar barackpálinkát (magyar vendégeitől kapta ajándékba!) és 2 Amorettót. Pizzája ugyan nincs, de hozatott nagyon finomat mikor páromnak arra volt kedve, mert nem akartunk máshova menni!
Ajánlanám még a sárga motorcsónak bérlési lehetőséget, csak 10 Euró 1 órára.
Napflioba kötelező elmenni, a piacon kb. a boltokhoz képest féláron lehet gyümölcsöt vásárolni. A 999 lépcső is jó kihívás, megéri felmenni, csodás a panoráma.
Köszönöm a szervezőknek, idegenvezetőknek.
A később indulóknak jó nyaralást, szép élményeket kívánok!
Imre
Kedves Imre! Remelem meg talalkozunk Onokkel itt Toloban! A tovabbiakban is a minden jot kivanunk! Agi