(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2012-09-11 11:39:20
Joó-Horváth Ibolya írta ekkor: 2012-09-10 20:10:01
Kedves Dömsödi Imre, nagyon köszönöm a válaszodat! A Tolóval kapcsolatos véleményedet teljes mértékben osztom, mi a párommal 2006 óta 4-szer voltunk már ott, a hely, ami fogva tart - TOLÓ! Mindenkinek szép estét: H.Ibolya
Szia! Orulok, hogy ismet jol ereztetek magatokat itt Toloban ! varunk jovore is! Addig is a legjobbakat kivanom nektek!
Bihari Agi Dátum: 2012-09-11 11:37:45
Polyák István írta ekkor: 2012-09-09 16:24:10
Sziasztok! Szeretném megtudni hogyan lehet eljutni Tolóból Olümpiába egyénileg.Köszönettel István.
Kedves Istvan! Tolobol Olympiaba el lehet jutni helyi tomegkozlekedessel, de eleg hosszu az ut, egy napon nehez ugy megoldani, hogy legyen eleg ido az asatasi teruleten is. Az utvonal Tolo-Nafplio-Tripoli-Pyrgos -Olympia . Lehet esetleg autot berelni es igy konnyebben megoldhato a dolog. Agi
Joó-Horváth Ibolya Dátum: 2012-09-10 20:10:01
Kedves Dömsödi Imre, nagyon köszönöm a válaszodat! A Tolóval kapcsolatos véleményedet teljes mértékben osztom, mi a párommal 2006 óta 4-szer voltunk már ott, a hely, ami fogva tart - TOLÓ! Mindenkinek szép estét: H.Ibolya
Dömösi Imre Dátum: 2012-09-10 17:52:29
Joó-Horváth Ibolya írta ekkor: 2012-09-08 19:35:29
Kedves Fórumosok! Kissé szokatlan kérdésem volna a buszon utazókhoz, Tolóba menet láttunk egy filmet, aminek nem tudom a címét, de olyan jó volt, hogy szeretném megnézni "nyugodt" körülmények között is, csak a címét nem tudtam megjegyezni. Egy fehér béna férfi és egy néger fiatalember barátságáról szólt, valós történet alapján. Ha valaki tudná a címét és megírná itt a fórumon, megköszönném: H.Ibolya MaKÓ
Kedves Horváth Ibolya! A film címe Életrevalók. Itt szeretném megjegyezni, hogy Tolo eddigi legjobb görögországi élményem. Az Eleana apartman elhelyezkedése kiváló. Egyszerű, de minden ott van ami egy nyaraláshoz kell. Kilépsz és már mehetsz is a meleg tengerbe. A busz út hosszú, de ezt csak visszafelé sokalltuk. A szervezés kiváló, az idegenvezetők kedvesek és készségesek voltak. Az árak a boltokban magasak, az étteremben főétellel egy itallal 17-15 Euróból 2 fő jól tudott lakni. Az Ilias Tavernában négyen 60 Eurót fizettünk, 5 Euró borravaló volt benne. Igazi görög vendéglátásban volt részünk 2 személyes nagyon bőséges haltál, 2 girosz tál, 2 korsó sör, 2x2,5 dl bor és 2 Metaxa volt amit rendeltünk (az italok drágák a vendéglőkbe). Ajándékba kaptunk 2 pohár sört, 2 kupica Metaxát, 2 kupica valódi magyar barackpálinkát (magyar vendégeitől kapta ajándékba!) és 2 Amorettót. Pizzája ugyan nincs, de hozatott nagyon finomat mikor páromnak arra volt kedve, mert nem akartunk máshova menni! Ajánlanám még a sárga motorcsónak bérlési lehetőséget, csak 10 Euró 1 órára. Napflioba kötelező elmenni, a piacon kb. a boltokhoz képest féláron lehet gyümölcsöt vásárolni. A 999 lépcső is jó kihívás, megéri felmenni, csodás a panoráma. Köszönöm a szervezőknek, idegenvezetőknek. A később indulóknak jó nyaralást, szép élményeket kívánok! Imre
Polyák István Dátum: 2012-09-09 16:24:10
Sziasztok! Szeretném megtudni hogyan lehet eljutni Tolóból Olümpiába egyénileg.Köszönettel István.