Kedves Ági és Melinda!
Köszönöm a sok segítséget és a tartalmas kirándulásokat. A Tolóba indulóknak üzenem, hogy irigylem őket, hosszú buszos út ide vagy oda, de ha tehetném, máris mennék vissza. Ez a nyaralás minden pénzt megért, és garantáltan visszatérek. Csak azt sajnálom, hogy mint ahogy az a kevés turistának köszönhető, és ahogy az várható volt, néhány helyre nem jutottam el, pedig nagyon segítőkészek voltatok. De sebaj, majd legközelebb. Minden ezután indulónak olyan időt kívánok, mint amiben nekem részem volt, élvezzétek a tengert, a finom ételeket, a görögök vendégszeretetét, és lássatok minél többet, mert van mit.
Üdv. Koza Bea