Sziasztok!
Mi az utolsó turnussal tervezzük utazásunkat Tolóra. Olvasgattam a korábbi hozzászólásokat, és két kérdésemre nem találtam választ: lehet-e járművet bérelni a településen (kerékpár, robogó, stb)? A másik kérdés banálisabb :), vajon milyen a jellemző időjárás október első felében? :) A tengerben fürdés gondolom már merész ötlet, legalábbis a víz hőfokát illetően. NApsütés, 25 fok körüli hőmérséklet? Vagy túl nagyok az elvárásaim? :)
Köszi a választ előre is! Üdv Anna
Kedves Annamaria! Nekem mar nem sok kerdes maradt, amire valaszolnom kell :-) Van lehetoseg a faluban bicikli, robogo auto es motorberlesre is. Amikor itt lesztek megbeszeljuk, milyen terveitek vannak, segitunk mindenben. Udv. Agi