(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Székely Anita Dátum: 2012-09-01 15:14:01
Szia Ági! Szeptember 7-én indulunk Tolóba és szeretnék érdeklődni hogy melyik biztosítást fogadják el. Érdekelne még az is hogy a Dimitra panzióban van-e lehetőség a szobába a Wifi használatára, fogható-e a jel, vagy csak lent a recepciónál. Nekünk az itthoni utazási irodába úgy tájékoztattak hogy a szobába gyenge a jel, de nem voltak benne biztosak. Köszönettel: Anita
Nagy Emese Dátum: 2012-09-01 07:35:58
Bán Jánosné írta ekkor: 2012-08-31 17:09:37
Szia Anna! Mi voltunk már Tolo-ban októberben az utolsó turnussal. Mindig az Eleana apartman földszintjét választottam, mert nem bírom elviselni a hőséget. Ott viszont vannak pálmafák ami árnyékot ad. Ezzel el is árultam, hogy igen, októberben is szükség van az árnyékra, mert nagyon meleg van. Este max kell egy felső, ha sétálni indulsz. Én ezt tapasztaltam, de az időjárás ott sem fix mindig. A fürdés is része a nyaralásnak októberben is. Nem kell aggódni, nincs hideg és lehet fürödni akár éjjel is:) Mi reggel lefutjuk a magunk 1-2 km-es kis távunkat a parton és amikor a nap felkel mi már a vízben vagyunk. Ha tehetném én mindig októberben mennék, mert szerintem akkor a legjobb a tenger. Az idén augusztusban voltam, de iszonyú meleg volt. Hidd el kellemesen fogsz csalódni az októberi Tolo-ban. Autó, motor és kerékpár bérlésre van lehetőség. Az árakat az idegenvezető Ági meg tuja Neked mondani. Mi mindig busszal közlekedtünk, mert olcsó és sok helyre el lehet jutni. Kívánok Neked kellemes októberi nyaralást és ha még kérdésed van szívesen válaszolok. Üdv: egy Tolo rajongó Eszter UI: NEM túl nagyok az elvárásaid :))
Szia ! Mi anno 6 éve voltunk utolsó turnussal. Az idő nagyon jó volt és fürödtünk a tengerbe. Ott biztos jó idő kesz, mert elég délen van. Mi jövöre tervezzük visszamenni. Mi anno kocsit béreltünk és bejártuk Athént, Mükénét stb. 4 nap alatt minden érdekességet láttunk sőt ha béreltek akkor bepillantást lehet nyerni a görögök életébe is.
Bán Jánosné Dátum: 2012-08-31 17:09:37
Nyitrai Annamária írta ekkor: 2012-08-30 22:17:03
Sziasztok! Mi az utolsó turnussal tervezzük utazásunkat Tolóra. Olvasgattam a korábbi hozzászólásokat, és két kérdésemre nem találtam választ: lehet-e járművet bérelni a településen (kerékpár, robogó, stb)? A másik kérdés banálisabb :), vajon milyen a jellemző időjárás október első felében? :) A tengerben fürdés gondolom már merész ötlet, legalábbis a víz hőfokát illetően. NApsütés, 25 fok körüli hőmérséklet? Vagy túl nagyok az elvárásaim? :) Köszi a választ előre is! Üdv Anna
Szia Anna! Mi voltunk már Tolo-ban októberben az utolsó turnussal. Mindig az Eleana apartman földszintjét választottam, mert nem bírom elviselni a hőséget. Ott viszont vannak pálmafák ami árnyékot ad. Ezzel el is árultam, hogy igen, októberben is szükség van az árnyékra, mert nagyon meleg van. Este max kell egy felső, ha sétálni indulsz. Én ezt tapasztaltam, de az időjárás ott sem fix mindig. A fürdés is része a nyaralásnak októberben is. Nem kell aggódni, nincs hideg és lehet fürödni akár éjjel is:) Mi reggel lefutjuk a magunk 1-2 km-es kis távunkat a parton és amikor a nap felkel mi már a vízben vagyunk. Ha tehetném én mindig októberben mennék, mert szerintem akkor a legjobb a tenger. Az idén augusztusban voltam, de iszonyú meleg volt. Hidd el kellemesen fogsz csalódni az októberi Tolo-ban. Autó, motor és kerékpár bérlésre van lehetőség. Az árakat az idegenvezető Ági meg tuja Neked mondani. Mi mindig busszal közlekedtünk, mert olcsó és sok helyre el lehet jutni. Kívánok Neked kellemes októberi nyaralást és ha még kérdésed van szívesen válaszolok. Üdv: egy Tolo rajongó Eszter UI: NEM túl nagyok az elvárásaid :))
Holczer Timea Dátum: 2012-08-31 11:40:37
Nyitrai Annamária írta ekkor: 2012-08-30 22:17:03
Sziasztok! Mi az utolsó turnussal tervezzük utazásunkat Tolóra. Olvasgattam a korábbi hozzászólásokat, és két kérdésemre nem találtam választ: lehet-e járművet bérelni a településen (kerékpár, robogó, stb)? A másik kérdés banálisabb :), vajon milyen a jellemző időjárás október első felében? :) A tengerben fürdés gondolom már merész ötlet, legalábbis a víz hőfokát illetően. NApsütés, 25 fok körüli hőmérséklet? Vagy túl nagyok az elvárásaim? :) Köszi a választ előre is! Üdv Anna
Kedves Anna! Kerékpárt és robogót mi már béreltünk Toloban, de lehetőség van autó bérlésre is. Az árakra sajnos nem emlékszem már pontosan. Az időjárást illetően, tavaly október végén, november elején voltam Toloban, nagyon szép idő volt, még voltak, akik fürödtek a tengerben. Én már akkor nem igazán kívántam a fürdést, de most az októberi, utolsó turnussal megyünk, és fürödni fogunk :-)
Nyitrai Annamária Dátum: 2012-08-30 22:17:03
Sziasztok! Mi az utolsó turnussal tervezzük utazásunkat Tolóra. Olvasgattam a korábbi hozzászólásokat, és két kérdésemre nem találtam választ: lehet-e járművet bérelni a településen (kerékpár, robogó, stb)? A másik kérdés banálisabb :), vajon milyen a jellemző időjárás október első felében? :) A tengerben fürdés gondolom már merész ötlet, legalábbis a víz hőfokát illetően. NApsütés, 25 fok körüli hőmérséklet? Vagy túl nagyok az elvárásaim? :) Köszi a választ előre is! Üdv Anna