(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Tolon
Fórum bejegyzései

Bihari Agi Dátum: 2012-06-22 18:46:33
Mogyorósiné Agócsy Andrea írta ekkor: 2012-06-22 14:24:48
Tisztelt Bihari Ágnes! Toloi nyaralásban gondolkodunk a Demos Apartmant néztük ki. Autóbusszal mennénk. Az lenne a kérdésem milyen messze áll meg a busz a szálláshelytől? A csomagok cipelése miatt kérdezném. Az apartmantól körülbelül milyen messze van a strand, vagy olyan tengerparti szakasz ahol biztonságosan lehet fürödni? A parton van- e fás rész, vagy lehet bérelni napernyőt, nyugágyat? Várom válaszát. Köszönettel: Mogyorósiné
Kedves Andrea! Toloban mindenhol alkalmas a tengerpart furdozesre, a viz fokozatosan, lassan melyul. A Demos apartmantol par percnyi setara a tengerpart. Az apartmanhaz egy kisebb emelkedon talalhato, a busz a foutcan all meg, de erkezeskor segitunk elvinni autoval a csomagokat a hazhoz. A parton van fas resz is, es lehet napernyot es napagyakat is berelni a part menten vegig. Udv. Agi
Bihari Agi Dátum: 2012-06-22 18:42:01
karpierz ferenc írta ekkor: 2012-06-21 22:01:56
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Eleana apartmanba szálnánk meg és mien lehetőségek vannak vásárolni, bazár, esetleg bulizni és hogy milyen messze vannak ezek a szállástól!? smile
Kedves Ferenc! Az Eleana apartmanhaz Tolo kozepen, kozvetlenul a tengerparton talalhato. Az epulettol nem messze tobb szupermarket is van, ahogy vannak a kozelben szorakozasi lehetosegek is. Ud. Agi
Mogyorósiné Agócsy Andrea Dátum: 2012-06-22 14:24:48
Tisztelt Bihari Ágnes! Toloi nyaralásban gondolkodunk a Demos Apartmant néztük ki. Autóbusszal mennénk. Az lenne a kérdésem milyen messze áll meg a busz a szálláshelytől? A csomagok cipelése miatt kérdezném. Az apartmantól körülbelül milyen messze van a strand, vagy olyan tengerparti szakasz ahol biztonságosan lehet fürödni? A parton van- e fás rész, vagy lehet bérelni napernyőt, nyugágyat? Várom válaszát. Köszönettel: Mogyorósiné
karpierz ferenc Dátum: 2012-06-21 22:01:56
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Eleana apartmanba szálnánk meg és mien lehetőségek vannak vásárolni, bazár, esetleg bulizni és hogy milyen messze vannak ezek a szállástól!? smile
László Tamás Dátum: 2012-06-18 18:59:36
Kedves Ági! Sajnos a Stella udvarán felejtettem a száradó gumimatracomat (szürke felfújható "pótágy"), a napozóágyak tetején. Kérlek, ha lehetséges helyezzétek biztonságba szeptember 15-ig! Előre is köszönöm. u.i.: Máris honvágyunk van :( Üdv: László Gabi