Kedves Fórumozók!
A magam nevében írom,hogy örülök annak,hogy mindenkinek van véleménye Korfuról.Sajnos most érdekes módon elszaporodtak itt a kedvezőtlen lehúzó és lealázó kampány beírások.Én a magam nevében írom,hogy:mi már sokadszorra megyünk vissza Görögországba nyaralniés ezután ios sokszor fogunk még menni ha mninden úgy sikerül,ahogyan tervezzük az életünket.Mi már elég sok helyen jártunk...de eddig még egyetlen egy helyre sem mentünk vissza....kivéve Sidari.Van akinek tettszik,van akinek közömbös,vagy kevésbé tettszett és van akinek egyáltalán nem.Van aki elégedett a kiszolgálással,hozzáálással,az ár/érték aránnyal és van aki semmivel sem mert neki semmi nem elég jó.Én azon a véleményen vagyok,hogy nekünk egy GYÖNGYSZEM marad mindíg is Korfu.Mi ezután is vissza fogunk menni oda.Nekünk tettszettek a Sidari agyagkő sziklái,tettszett a tengerpartja,a Canal'd Amour,a nagy strand,Apotripiti Beach csodálatosan szép és tiszta vize.A Drastis-fok,Sanset Beach gyönyörű látképe.Paleokastritsa eszméletlenül szép tenger öblei,a Bella Vista kávézóból a látképe.Tettszett a Sissi-kastély ami szerintünk csodálatosan szép.Peroulades nagyon görögös fillingje.Tetszett a szigettúra,a hajó kirándulás ahova még a Gábor vitt bennünket.Tetszett a görögök igeni nagyon pozitív hozzáállása a vendégekhez.Tetszett,hogy ha ettünk valahol egy vacsorát akkor ők ingyen hozták az aperitifet vagy egy gyümölcs tálat tiszteletük jelképéül.Itthon nálunk még egy vizet sem adnak a vendégnek ingyen.A Fagyit lehúzzák annyira itthon,hogy már a kiadagolóban sem lehet látni.Kint ez nem így van.Nem kampányolni akarok Kerkyra /Korfu/ mellett,de nekünk nagyon tetszett és ezután is tetszeni fog.Mi mindíg úgy megyünk nyaralni,hogy akármi is legyen,mi jól fogjuk magunkat érezni a nyaralásunk alatt.Ez mindíg így is volt...hiába volt eltömődve a lefolyórendszer,hiába ért bármilyen "meglepetés" a szúnyogok miatt,az egész éjjel motorozó /nem görög/ zajongó túristák miatt.Mi akkor is úgy mentünk és megyünk ezután is,hogy a nyaralásunk csodálatos lesz.Nem várunk szállodai tisztaságot és kiszolgálást.Nem várjuk,hogy egy 5 csillagos hotelben helyzezzenek el minket.Ezen az áron ezt kapjuk...ami nem mellesleg a nagyon" híres"Balatoni árak alatt vannak.A Balatonon még most is egy apartmann 4-5 ezerbe kerül/fő.Görögörszágban szintén ennyi vagy még olcsóbb.Akkor inkább megyek én le és utazom busszal 23 órát,mint egy esős nap után hazamenjek mert nem lehet fürdeni a hideg víz miatt /Balaton/.Amíg ez így van és lesz mi megyünk görögországba.....nyaralunk egy olyan helyen amely még csalódást nem okozott nekünk.Nyaralunk egy olyan iroda álltal amely ma magyarországon a legjobbnak mondható /Grand Tours/,amely a legjobb ár/értékű szállásokat adja.Korrekt és megbízható.Nekünk ez a véleményünk.Aki mást szeretne...annak el kell mennie ennél sokkal nívósabb helyekre.....viszont mielött valaik kimegy valahova nyaralni....az érdeklődjön már a fórumokon és nézzen szét.Legyenek információi pl:szúnyokok,árak,utazás,várakozás,helyismeret,stb-stb.Ne csak beleugorjunk vakon mint ló a gödörbe...és ha nem tettszett vagy nem azt kaptuk amit elvártunk akkor itthon jól leszidunk mindent és mindenkit.Negatív kampányleveleket írogatunk be ide.Ezt a legkönnyebb.......viszont azokinak akik még csak most mennek üzenném:menjenek nyugodtan mert Kerkra /Korfu/ és azon belül is Sidari egy csodálatos hely.Megéri az árát és megéri elmenni.Érezzék jól magukat és ne törődjenek semmilyen negatív beírogatásokkal.Ez nem egy csöpögős pozitív kampánylevél a részemrő.Ez a magam igazsága és szerintem nyugodtan írhatom,hogy még nagyon sok más ember igazsága is.Üdvözlettel:Nándi
Kedves Nándi bá! Korfu szépségét senki nem vonta itt kétségbe,én nem találkoztam itt ilyesmivel. Az én VÉLEMÉNYEM a vendégszeretetről az,hogy az fogyasztás előtt kezdődik,és nem után. A tapasztalatunk szerint fogyasztás,vagy vásárlás után sokkal kedvesebbek voltak,de az már nálam képmutatás. Írtad,hogy olvasson már utána az ember a fórumokon a dolgoknak, akkor most sokan azt hiszik,hogy 4-5 ezer az ugyanannyi mint 8-9 ezer,mert aki 1 hétre elmegy Sidariba,annak kb ennyire jön ki egy éjszaka. Ezt feltétlenül érdemes átgondolni. :) Egy fórumhoz hozzátartozik a negatív vélemény is,ezért fórum. Például ha valaki megosztotta volna velem,mondjuk te, aki mindenben naprakész,hogy nem lehet a medencénél fogyasztani saját dolgot,vagy csak akkor látnak szívesen ha az apartmanban reggelizel, és sörözöl,vagy hogy nem működik rendesen a wifi, akkor lehet hogy csak 1 hétre megyünk. Nem csak a jó dolgokat kell megírni, mert így tényleg kampányos az egész.