(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-19 23:38:43
Busai Anikó írta ekkor: 2014-08-19 23:27:51
Köszi Sándor, persze megértem, hogy vannak problémák. De ezek sajnos mindenhol megvannak. Nemrég pl. a Duna-parton jártunk és ott szintén végighúzódott a parton egy vastag cső, bevezetve a Dunába.... gondolom nem tisztított vizet vezettek ott éppen! :) Sajnos ez mindenhol megtalálható! Ezek szerint meg kell keresni a jót, a szépet és akkor minden szuper! Ez mindig is így volt és így lesz. Remélem mindenki megtalálja, amit keres Görögországban és jól érzi magát!? Nekünk mindig sikerül!
Én kerestem a jót,de elterelte a figyelmemet a bűz! :D Most komolyan,nem lehet összehasonlítani a Dunát,egy tengerparti üdülőövezettel szerintem. Ettől függetlenül Korfut egyszer látni kell az tény. Azt hiszem el kellene olvasnom valamilyen marketinges könyvet,hogy ilyen pozitívan lássak mindent,de annyira részeg még soha nem voltam. :)
Busai Anikó Dátum: 2014-08-19 23:27:51
Sárkány Sándor írta ekkor: 2014-08-19 22:14:48
Összességében mi is jól éreztük magunkat, sok szép hely van,aki veszi a fáradságot és szétnéz,és itt nem a sziget túrára gondolok,annak tetszeni fog. A tengerrel kapcsolatban azt nem értem hogy van ezeknek a Görögöknek ennyi esze,hogy a nagy strandra vezetik ki a kanálist,ami bűzlik? De gondolom itt inkább a tengeri fűre gondoltak,amit kivisz a hullámzás. A Canalnál lehet fürdeni,csak kevés a hely,bár most már talán lesz. A Lenát hagyjuk,egy 160kg-os probléma van ott. A kedvességről annyit,hogy én Görögül köszöntem mindenhol az elejétől fogva,sőt úgy alkudtam,de így sem ugrottak a nyakamba,de vannak azért barátságos fejek is. Az élőzenés dolog azoknak nagyon fog tetszeni,akik oda vannak a Michael Jackson,vagy Freddy Mercury imitátorokért. :)
Köszi Sándor, persze megértem, hogy vannak problémák. De ezek sajnos mindenhol megvannak. Nemrég pl. a Duna-parton jártunk és ott szintén végighúzódott a parton egy vastag cső, bevezetve a Dunába.... gondolom nem tisztított vizet vezettek ott éppen! :) Sajnos ez mindenhol megtalálható! Ezek szerint meg kell keresni a jót, a szépet és akkor minden szuper! Ez mindig is így volt és így lesz. Remélem mindenki megtalálja, amit keres Görögországban és jól érzi magát!? Nekünk mindig sikerül!
Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-19 22:14:48
Busai Anikó írta ekkor: 2014-08-19 21:18:29
Én nem tudom, mi a helyzet, de mintha sok utazó nem is ugyanott járna! Barátaink nemrég jártak Sidariban, és nagyon jól érezték magukat. A Léna apartmanban voltak, ami szintén tetszett nekik. A tenger nagyon szép volt és Sidari hangulatos, főleg esténként. Rengeteg hangulatos, élőzenés bárban jártak, kedvesek voltak az emberek és ez igaz volt az egész szigetre. Gyönyörű helyeket láttak, és azt mondták életük legszebb nyaralása volt eddig, pedig már sok helyen jártak Görögországban. Mi jövő héten indulunk, és remélem nekik lesz igazuk!!!!
Összességében mi is jól éreztük magunkat, sok szép hely van,aki veszi a fáradságot és szétnéz,és itt nem a sziget túrára gondolok,annak tetszeni fog. A tengerrel kapcsolatban azt nem értem hogy van ezeknek a Görögöknek ennyi esze,hogy a nagy strandra vezetik ki a kanálist,ami bűzlik? De gondolom itt inkább a tengeri fűre gondoltak,amit kivisz a hullámzás. A Canalnál lehet fürdeni,csak kevés a hely,bár most már talán lesz. A Lenát hagyjuk,egy 160kg-os probléma van ott. A kedvességről annyit,hogy én Görögül köszöntem mindenhol az elejétől fogva,sőt úgy alkudtam,de így sem ugrottak a nyakamba,de vannak azért barátságos fejek is. Az élőzenés dolog azoknak nagyon fog tetszeni,akik oda vannak a Michael Jackson,vagy Freddy Mercury imitátorokért. :)
Busai Anikó Dátum: 2014-08-19 21:18:29
Én nem tudom, mi a helyzet, de mintha sok utazó nem is ugyanott járna! Barátaink nemrég jártak Sidariban, és nagyon jól érezték magukat. A Léna apartmanban voltak, ami szintén tetszett nekik. A tenger nagyon szép volt és Sidari hangulatos, főleg esténként. Rengeteg hangulatos, élőzenés bárban jártak, kedvesek voltak az emberek és ez igaz volt az egész szigetre. Gyönyörű helyeket láttak, és azt mondták életük legszebb nyaralása volt eddig, pedig már sok helyen jártak Görögországban. Mi jövő héten indulunk, és remélem nekik lesz igazuk!!!!
Lapat Krisztina Dátum: 2014-08-19 20:53:28
Kedves Nikolett ! Igen adnak, 2 db törölközőt fejenként, egy kicsit és egy nagyot. Az apartman leírása pedig messze nem ugyanaz mint a valóság. Ez a Léna apartmanra pedig különösen igaz....