Kedves Sándor! Engem az érdekelne, hogy mikorra értetek Szegedre és mennyit kellett várni a többi buszra? Gyermekeim vannak most oda és közben úgy alakult, hogy hétfőn hajnalban indulnak tovább Londonba. Ezért minden óra számít. Mert ha sokat kellet várni,akkor inkább lemegyünk értük Debrecenből, hogy minél hamarabb hazaérjenek az átpakolásra és egy kicsi pihenésre.
Kedves Timi! Teljesen kiszámíthatatlan szerintem,mert mi is 2 órás késéssel indultunk,de időben értünk Szegedre. 16 órára ott voltunk,és a többi busz is.A vendégmunkások hada megy ilyenkor nem lehet tudni mennyit kell várni a határokon. Szerintem ilyenkor a legjobb megoldás ha tartják a kapcsolatot,és ha látszik hogy nagyon megcsúsznak,akkor még mindig időben el tudnak indulni értük.