(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2014-08-17 23:26:41
Sárkány Sándor írta ekkor: 2014-08-17 23:10:57
Üdv! Mi Vasárnap értünk haza Sidariból,2 hetet töltöttünk el. Bejártuk a szigetet Kassiopitól-Paleokastritsáig minden tengerpartot megnéztünk,Kerkyrában 4-szer voltunk,már untuk is.Mindezt kb 80 km biciklizéssel,és 150 km Quaddozással értük el.Soha nem vezettem még Quadot,nem volt semmi problémám vele,ráérez az ember egy kis idő után.Fakultatívon a sziget túrát mi is megnéztük,és a shoping túrák mellett Párgán és Paxoson is voltunk. A Grand Tours amit vállalt,azt teljesítette,ezen az áron használható szállást biztosított,és biztonságosan elvitt,és hozott minket. Mi főleg az apartman tulajdonossal nem voltunk kibékülve, nem minősíteném azt amit ő vendéglátásnak gondol. ( Lena apartman) Még a Görög vendég szeretetről annyit,aki üzletileg érdekelt,azon látszik esetenként,de a többség közönyös.De volt olyan is ,hogy a parton arrébb raktunk egy napernyőt,és ágyat,majd a pénzbeszedő ember ordítva jött hogy ez az ő országa. Pozitív példám is van,Sidari főutcáján van a motor,és quad kölcsönző,a Kínai étterem után,a legnormálisabb ember egyike akivel találkoztam,mindig mosolyog,és lehet vele alkudni. Kapott is tőlünk utolsó napon egy Aszút. Akinek esetleg kérdése van,és szeretne rá őszinte választ, mindenféle csöpögő reklám duma nélkül, az írjon nyugodtan a saki75freemail.hu-ra,ha tudok válaszolok.
Kedves Sándor! Engem az érdekelne, hogy mikorra értetek Szegedre és mennyit kellett várni a többi buszra? Gyermekeim vannak most oda és közben úgy alakult, hogy hétfőn hajnalban indulnak tovább Londonba. Ezért minden óra számít. Mert ha sokat kellet várni,akkor inkább lemegyünk értük Debrecenből, hogy minél hamarabb hazaérjenek az átpakolásra és egy kicsi pihenésre.
Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-17 23:10:57
Üdv! Mi Vasárnap értünk haza Sidariból,2 hetet töltöttünk el. Bejártuk a szigetet Kassiopitól-Paleokastritsáig minden tengerpartot megnéztünk,Kerkyrában 4-szer voltunk,már untuk is.Mindezt kb 80 km biciklizéssel,és 150 km Quaddozással értük el.Soha nem vezettem még Quadot,nem volt semmi problémám vele,ráérez az ember egy kis idő után.Fakultatívon a sziget túrát mi is megnéztük,és a shoping túrák mellett Párgán és Paxoson is voltunk. A Grand Tours amit vállalt,azt teljesítette,ezen az áron használható szállást biztosított,és biztonságosan elvitt,és hozott minket. Mi főleg az apartman tulajdonossal nem voltunk kibékülve, nem minősíteném azt amit ő vendéglátásnak gondol. ( Lena apartman) Még a Görög vendég szeretetről annyit,aki üzletileg érdekelt,azon látszik esetenként,de a többség közönyös.De volt olyan is ,hogy a parton arrébb raktunk egy napernyőt,és ágyat,majd a pénzbeszedő ember ordítva jött hogy ez az ő országa. Pozitív példám is van,Sidari főutcáján van a motor,és quad kölcsönző,a Kínai étterem után,a legnormálisabb ember egyike akivel találkoztam,mindig mosolyog,és lehet vele alkudni. Kapott is tőlünk utolsó napon egy Aszút. Akinek esetleg kérdése van,és szeretne rá őszinte választ, mindenféle csöpögő reklám duma nélkül, az írjon nyugodtan a saki75freemail.hu-ra,ha tudok válaszolok.
Tündi Dátum: 2014-08-17 21:21:11
Grand ÁGI írta ekkor: 2014-08-17 12:49:29
Kedves Tündi! A CLIO apartmanban van Wifi, így tudod majd használni. Bízunk benne, hogy egy nagyon szép tartalmas hetet fogtok majd eltölteni , sok szeretettel várunk Sidariban!!!
Kedves Ági! Köszönöm szépen az infót. A katalógus még azt jelezte, hogy nincsen. Már nagyon várjuk a nyaralást Korfun, most fogunk itt először nyaralni, biztos nagyon jó lesz minden! :) További szép estét!
Szántai Tamás Dátum: 2014-08-17 19:12:05
Kedves Ági és Nándi! Köszi a választ,megnyugodtunk...
Grand ÁGI Dátum: 2014-08-17 12:49:29
Tündi írta ekkor: 2014-08-17 10:08:54
Sziasztok! Jövő pénteken a Clio Apartmanba fogunk utazni. Úgy olvastam, hogy itt nincsen wifi...ez esetleg nem változott a nyár folyamán? Ha itt valóban nincsen, akkor az apartman környékén milyen lehetőségek vannak használni wifit? Azt olvastam hogy a szomszédos Plastiras Apartmanban van, esetleg azt lehet használni? Köszönöm válaszotokat!
Kedves Tündi! A CLIO apartmanban van Wifi, így tudod majd használni. Bízunk benne, hogy egy nagyon szép tartalmas hetet fogtok majd eltölteni , sok szeretettel várunk Sidariban!!!